Tõraveres tähti vaatlemas

Kõik, kes on Mart Kuurme füüsikas käinud, teavad, et Tallinnas ei saa taevast vaadelda, sest valgusreostus on liiga suur. Ent kuna astronoomia on ju meile kõigile oluline, otsustasime ennast vabastada väsitavast koolikoormast ning sõitsime kaheks päevaks Tõravere observatooriumisse. Sõitsime sinna uhiuue elroni porgandiga läbi Tartu ning ööbisime Nõo Reaalgümnaasiumis. Õnneks oli taevas pilvitu ning seetõttu saime proovida ise teleskoobiga taevast vaadelda. Pärast seda toimus salajane filmiõhtu Nõo ühikas, vaatasime “Snowpiercer”it. Järgmisel päeval vaatasime koolimajas ringi ning oligi aeg tagasi minna.

131. lennu lennutee lõpuni on jäänud 784 päeva.

Lisa kommentaar

Warning: Undefined variable $user_ID in /data02/virt58214/domeenid/www.real.edu.ee/htdocs/ajaveeb/wp-content/themes/hoolekandeselts/comments.php on line 74