11. klassi esimene september

Esimesel septembril kogunemise juba meile tuttava koolimaja ette. Kuid nagu igal esimesel septembril, oli ka see natuke eriline: Ene Saar, kes oli eelmine aasta õppealajuhataja, on nüüd direktor; ilmunud on täiesti uued õppealajuhatajad: Martin Saar ja Madis Somelar; meil on uus vene keele õpetaja Natalja Sinjukina; ning mis kõige tähtsam: meil on uued klassikaaslased!

Marion Tamm on tulnud Rocca al Mare Koolist, Kadi-Kristel Muru on Paldiski Gümnaasiumist ning Kristjan Lõhmus Lilleküla Gümnaasiumist (põhikoolis käis Kristjan Reaalis). Tüdrukud hakkavad õppima majandussuunas (ning tegelevad muuhulgas ka laulmisega) ning Kristjan hakkab õppima programmeerimissuunas.

131. lennu lennutee lõpuni on jäänud 660 päeva.

Lisa kommentaar

Warning: Undefined variable $user_ID in /data02/virt58214/domeenid/www.real.edu.ee/htdocs/ajaveeb/wp-content/themes/hoolekandeselts/comments.php on line 74