Kalender “Taltsad Poisid”

Võtsime kamba 129a kutte kokku ja tegime klassijuhataja Andresele (ja ka kõigile klassiõdedele) sünnipäevakingiks 2015. aasta kalendri.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ăśhtki head asja ei saa ainult endale hoida ning seepärast on igal huvilisel võimalik soetada ka omale kalender “Taltsad Poisid”.

Kalender maksab 6€ ning tellimused esitada meiliaadressile taltsadpoisid@gmail.com

Teie Taltsad Poisid

Lisas: raidv 22.08.2014 18:06

Tehtud!

129a keskooli aastad lõppesid toreda lõpureisiga Bulgaarias.

bulxgrup

Lisas: raidv 22.06.2014 11:43

Rebased – The Fox

Lisas: raidv 23.09.2013 08:13

Jalgpall Gustav Adolfi GĂĽmnaasiumiga

Kahjuks GAG võitis

Pildid mängueelsest ja mängujärgsest, sest need keda mäng huvitas, vaatasid seda kohapeal omasilmaga

Lisas: raidv 14.09.2013 21:23

Spordipäev

30 pilti sekundis 450 sekundi jooksul ütleb rohkem kui 13,5 miljonit sõna

ja siis täname veel kohtunikke

Ainuke jalgpalli video, mis kestab üle 3 minuti ja milles on vähem kui 2 väravat

Lisas: raidv 14.09.2013 21:20

Võsu

Mõned pildid Võsult

Kes iganes ka selle kaameraga mängis, siis teadke et kaamera peal on nupp, millega saab autofookuse sisse lülitada.

Lisas: raidv 05.07.2013 12:01

Vargamäe õppekäik

Teisipäeval, 04.06.2013, käis kogu meie lend Vargamäel.

Kuna kõik käisid kohal, siis ümberjutustust siia ei postita, kuid meenutuseks väike filmijupp.

PS! Kuna kõigil ei ole kõige kvaliteetsemad telefonid, siis ei tee need tihti ka kõige kvaliteetsemat videot.

Lisas: raidv 06.06.2013 20:52

Pargid

Pargid on toredad. Ma käisin eile pargis. Eile oli pühapäev. Kui on üks asi mida sa pühapäeva südaööl pargis näha ei taha, siis on see püksteta inimene. Eriti kui see on mees. Eriti kui ta püksitu oleku põhjuseks on koer. Ma ei käi väga tihti parkides, aga tee sõbra juurest koju viis ühest läbi. Olles jõudnud pargi keskel olevate purskkaevudeni, kuulsin põõsastes sahinat. Algul paistis, et tegemist on isikuga, kellel puuduvad püksid. Algupärane oletus osutus tõeseks. Ta sosistas mulle: „Tervist, härra! Kas võiksite osutada teene?“’

Te vist kujutate ette mis mõtted mul peast see hetk läbi käisid. Igal juhul ei soovinud ma selles paigas pikemalt viibida ja hakkasin jooksma. Ootamatult oli mees väga kiire ja jõudis mulle järgi ja …

50 laiki ja tuleb järgmine osa XDDDDDDD

Kiur ja Henri

Tallinna ekstreemsed teed

Igaüks, kes on viimasel ajal sattunud Tallinnas autoga või ühistranspordiga liikuma, mõistab millest jutt käib. Pealinna liiklus on tugevalt häiritud ning tipptunnid kestavad kauem, sest teede kvaliteet on nii kehv, et politsei peab inimesi kinni arvamusega, et nad on alkoholi mõju all, kuigi tegelikult nad lihtsalt üritavad löökaukudest mööda põigata.

Suurepäraseks näiteks on Sõpruse pst, kus autojuhid käituvad nagu slaalomisõitjad ning kui juhtub, et mõni neist oma masinaga auku kukub, pannakse terve sõidurida kinni ning mõnel õnnetumal juhul on kannatanuid autosid ka mitu. Järelduseks soovitan kõigil pealinlastel osta jalgratas ning sellega sõites oma asjatoimetused ära ajada. Saabki trenni teha ning värsket õhku hingata.

Robin

Surnuaed

Kõndisin täna hommikul ebaharilikku teed pidi bussipeatusesse ning sattusin mööduma surnuaiast. Ma ei tea mis selle surnuaia nimi on, aga see tundub suhteliselt hüljatuna. Sealsed hauad on samblasse kasvanud ja ka pargivahti ei tundu seal olevat, et vähemalt midagigi korras hoida. Mööda jalutades tuli tahes-tahtmata mõte, et kunagi on ka minu säilmed kuskil surnuaias. Ma saan aru, et ilus oleks lähedaste haudasid korras hoida ja külastada, aga paljud ei tee seda siiski. Peale tänahommikusi mõtteid tunnen küll, et hakkan surnutest rohkem lugu pidama, võiks ju tulevikus ka minu säilmete eest keegi hoolt kanda. Päevale andsid sellised mõtted muidugi negatiivse alguse ja sünge meeleolu säilis pärastlõunani, mil mu üksluine koolipäev otsale jõudis.

Herman