Reaalkooli sünnipäev

Posted: 2nd oktoober 2011 by Ode Liis in Määratlemata

Nagu me kõik teame, on 29. septembril Tallinna Reaalkooli sünnipäev. See aasta oli tähtpäev aga eriti kaalukas, kuna Reaalkoolil oli 130. juubel. Sünnipäeva puhul käisid meile rääkimas Andrus Raudsep 125. lennust ja Remo Holsmer 113. lennust. Andrus Raudsep rääkis meile, kuidas toimub välismaa ülikoolidesse kandideerimine ja Remo Holsmeriga oli meil avatud arutelu, kus puudutasime erinevaid teemasid, sealhulgas Reaali vana korraldust ja tööd Riigikogus. Nagu traditsiooniks ikka, kogunes terve kool hiljem staadionile direktor Gunnar Polma kõnet kuulama ja kooki sööma. Au ja kiitus Ode Liisile koogiteo eest, Bettile, Ülle-Lindale ja Alice’ile lauakatmise ja Iida-Kaisale sündmuse fotografeerimise eest.

Comments are closed.