Kaasa ID kaart/pass ja õpilaspilet! Heast tujust rääkimata.

15.05- kogunemine kooli juurde kell 6.30. Buss viib meid sadamasse. Sõidame Viking XPRS-ga Helsingisse. Külastame Loodusloo muuseumit – selleks on vaja 3 eurot sularaha. Sibeliuse park. Bussiga veel vaatamisväärsusi. Võib ka natuke vaba aega.
Sõidame edasi Turusse, kus tahaksime näha väljakaevatud keskaegseid varemeid. Turu Toomkirik. Võib olla veel midagi huvipakkuvat. Vaba aeg.
20.00 läheme Viking Isabellale, et sõita Stockholmi. Soovijatele õhtusöök. Ja kohe varsti ka hommikusöök, sest kohale jõuame kohaliku aja järgi 6.30.

16.05 – Sõidame läbi Sigtuna linna ja teeme väikese peatuse. Külastame Drottingholmi lossi, kus meil on inglisekeelne giid.Vaasa muuseum. Ilus vaade Stockholmi linnale. Vanade puumajadega ajalooline tänav.Vaba aeg.
Viking Amorella väljub 20.10. Soovijatele õhtusöök.

17.05. -Hommikusöök. Turus oleme7.35.
Sõit Helsingisse.

Tallinnas tagasi 14.00

Soomes teeme vahepeal peatusi, et soovijad saaksi süüa osta.

Toredat reisi!

Comments are closed.