Ă•petaja pidu

Meie klass tähistas õpetajate päeva neljapäeval 3. oktoobril kuna meie õpetajat reedel koolis polnud. Tüdrukud tegid ära oma vahelejäänud kokandus tunni ja poisid ning hiljem ka tüdrukud mängisid lauamänge. Lauamänge oli igasuguseid oli koostöömänge, kuid oli ka võistlus momendiga mänge. Päev oli vöga tore.

Meie klassi poiste seas oli populaarseim toit Tuc-Tuc

Lisas: jakoboja 03.10.2019 15:23

Buratino

Kõik Reaalkooli algklassid käisid 2. oktoobril vaatamas teatrietendust Buratino. See on vahva lugu puutükist, kes tahab saada inimeseks. Selle nimel ta pingutab, kuid vahel läheb meelest, mille poole ta püüdleb. See on üks väga kaasahaarav lugu. Soovitan kõigil vaatama minna.

Lisas: jakoboja 02.10.2019 16:58

Reaal 138

See aasta sai Reaalkool 138 aastaseks. Nagu iga aasta toimus ka seekord pidulik aktus. Kuna meie oleme juba 4. klass siis oli meie aktus koos kõigi suurematega (kuni 12. klass). Aktusel jagati ka tänukirju ja auhindu tublidele olüpiaadidel osalejatele.

Lisas: jakoboja 30.09.2019 17:56

Teadlaste öö

Teadlaste öö toimus 27. septembril, reedel. Seal sai näha põnevaid katseid ja käia töötubades. Meie klassi esindasid Rica, Sander, Martin, Peeter ja Erik. Sel aastal keskendus 4. klass leiutistele. Meie klassis tehti näiteks Mündimasin (väike), Robot tolmuimeja ja teisi vahvaid leiutisi.

Eriku isetehtud tolmuimeja

Lisas: jakoboja 27.09.2019 16:43

Keemia

Keemia tund toimus 21. septembril, teisipäeval. Seal me tegime erinevaid katseid, mis aitavad lahendada tavaelu probleeme nt. katlakivi eemaldamine ja muud taolist. Vahepeal läks põlema ka mõni paber ja soki sisse tuli suur hõre ala, aga ikka juhtub.

Värviline keemia

Erinevad happed ja alused

Vahelduseks midagi tulisemat

Lisas: jakoboja 24.09.2019 16:33

SĂĽgislaat

Sügislaat toimus 23. septembril, esmaspäeval. Seal müüsid 3. klassid nagu alati. See aasta oli palju magusaid pirukaid ja soolaselid pirukaid oli vähem. Oli ka suhkruvatti. Mulle isiklikult kõik väga meeldis. Selle aastane sügisalaat oli väga tore!

Lisas: jakoboja 23.09.2019 16:39

Kesklinna Noortekeskus

Kesklinna Noortekeskuses käisisme klassiga 19. september neljapäeval. Seal pidime me tiimidega legodest kokku panema erinevaid etteantud asju. Näiteks ehitasime torne, sügist ja midagi oma tiimile iseloomulikku. Siis pidime me nuputama. Kõige lõpus mängisime kahooti. Jakob võitis. 🙂

Kõrgeima torni tegi tiim “Lilla“

Kaks sõpra ehitamas

Lisas: jakoboja 19.09.2019 16:26

Klassivanema valimised

Meie klassivanema valimised toimusid 16. septembril, esmaspäeval. Meie klassivanemaks valiti Kristofer Peeter ja klassivanema abiks Hans.

Meie uus klassivanem

Lisas: jakoboja 16.09.2019 17:35

Spordipäev

Sel aastal toimus spordipäev reedel 13. septembril. Seal jooksime 500m ja toimusid ka teate võistlused. Tüdrukute parimad 500m jooksus olid kolmanda koha saavutanud 4.a klassi tüdruk Mia-Laurel, teise koha sai Anna meie klassist ja 1. koha sai Rosmary samuti meie klassist. Poistest saavutas kolmanda koha Aleksander 4.a klassist, teise koha saautas Jakob (mina) ja esimese koha sai Kaur Matias 4.a klassist.

TĂĽdrukud stardis

Jooksude võitjad

Teatevõistlused on täies hoos

Lisas: jakoboja 13.09.2019 16:47

Kooli algus

Kool algas tänavu esmaspäeval, 2. septembril aktusega. Aktusel pidas direktor kõne ja andis teada, kes on uued õpetajad. Meie klassil jäid kõik õpetajad, kes olid eelmisel õppeaastal, aga juurde tulid Reet Libe, kes on tehnoloogia õpetaja ning, kes on olnud meie arvuti õpetaja ja Margit Luts, kes on R-õppe õpetaja esimesel 12 tunnil. Toimus klassijuhataja tund, kus me rääkisime algavast kooliaastast.

Lisas: jakoboja 02.09.2019 15:40