10. klassi algus: uus hooaeg Reaalkoolis

Septembri esimene päev tõi kaasa palju ootusärevust ja elevust. See oli päev, mil astusime uude etappi meie haridusteel: gümnaasium. Meie klass koondab endas nii insenere kui ka majanduseksperte.
Foto: Sander Kaur

Esimene september möödus meeleolukalt. Aktusel tutvusime oma uute klassikaaslaste ja klassijuhatajaga. Nagu allolevalt pildilt näha, saime õnnistatud ka meie peanuppudele langenud kuldsakiliste koolimütsidega.

Foto: Sander Kaur

Uus õppeaasta toob kindlasti palju väljakutseid, kuid oleme valmis nendega silmitsi seisma. Oleme valmis üksteist toetama, jagama teadmisi ja kogemusi ning looma uusi sõprussuhted. Reaalkool on koht, kus saame mitte ainult omandada uusi teadmisi ja oskusi, vaid ka avastada oma tugevusi ja huvisid. Oleme põnevil selle uue etapi ees, mis pakub meile võimalusi kasvada ja areneda. Nii et olgu see õppeaasta meile täis avastusi, saavutusi ja ennekõike mälestusi. Oleme valmis astuma vastu kõigele, mis meid ees ootab, ja looma tugeva kogukonna, mis toetab üksteist kogu meie gümnaasiumi ajal.

Autor: Kaarel Johannes Rodima

Lisas: admin 29.09.2023 07:43