Tantsuetendus

24 märtsil läksime me Telliskivi loomelinnakusse vaatama tantsuetendust “Meele kolu”. Etendus rääkis kuuest vahvast sõbrast. Etenduses mängivad nad mänge ja tantsivad ägedaid tantse. Erilist rõhku on pandud aga varjudele ning emotsioonidele. Kokkuvõttes oli etendus väga tore ja vahva.

Kirjutas Liisa

Lisas: liisa 02.04.2017 20:38

Kõrvemaal

8. veebruaril käis 3.a klass Kõrvemaal suusatamas, kelgutamas ja mootorsaaniga sõitmas. Meie klass on käinud Kõrvemaal juba kolmandat aastat. Alguses mindi kelgutama. Need kellel olid oma kelgud sõitsid enda kelkudega ning need kellel oma kelku kaasas ei olnud said sõita spordikeskuse tuubkelkudega. Peale seda läksime mootorsaaniga sõitma. See oli VÄGA äge, sest saan sõitis VÄGA kiiresti. Kui kõik olid mootorsaaniga sõita saanud läksime me suusatama. Suusatada sai mitme eri pikkusega raja peal. Need kus meie sõitsime olid 1,5 KM ring,3 KM ring ja 5 KM ring. Lõpuks käisime me söömas ja peale seda Istusime bussi ja sõitsime tagasi Tallinna.

Lisas: johanna 01.04.2017 14:20

Klassiõhtu

1. veebruaril oli meil klassiõhtu, kus olid korraldajad Mia –Maria,

Johanna ja Ingel. Johanna tegi kuldvillakut, mis oli loodusõpetuse teemal. Ingel tegi erinevaid mänge ja Mia jagas auhindu. Lõppkokkuvõttes jäime kõik rahule mis siis, et kõike ei tulnud kohale. Oli ikka väga tore.

Kirjutas Ingel

Lisas: liisa 29.03.2017 20:10

jõululaat

Talvel oli meil talvelaat. Paljud klassid tulid ostma asju.talvelaadal mĂĽĂĽdi piparkooke, kokteile ja kuuse kaunistusi.
Mina ise ostsin kuuse kaunistuse ja piparkoogi.
jõululauata korraldasid 4.klassid.
Oli väga raske mõnedel vaadata mida osta ,sest oli väga palju asju mida osta.

Lisas: johanna 24.03.2017 17:41

Luuletused

Enne vahedega tegime luuletusi need tulid naljakad ja lahedad. Me tegime gruppide iga üks võttis paberi kirjutasime ühe rea luuletusest aga teisele reale kirjutasime viimase sõna. Siis voltisime esimese rea maha et ainult viimast sõna oleks näha ja andsime edasi ja nii neli korda.

Lisas: johanna 24.01.2017 14:10

Kirjad postkasti!

Kui 2. klassi lõpus külastasime Eesti Posti e Omniva ametiruume, siis nüüd saatsime ka ise kaarte või kirju margiga ümbrikutes. Õppisime, kuidas ümbrikule kirjutada, et see ikka kohale jõuaks ning kõik, kes soovisid,said need ka oranži postkasti pilust sisse torgata. Selgus, et paljud ei ole märganudki seda postkasti, millest nad pea iga päev mööda jalutavad ning lausa 2 õpilast väitsid, et pole selliseid kaste kunagi näinudki. Aga mitme lapsed kirjad jõudsid juba järgmisel päeval sihtkohta.

img_1219  img_1221

Lisas: õp Margit 14.12.2016 22:02

Nööbikuusemets

img_1218img_1217 On tore, kui mõni ema leiab, et kõige lihtsam viis on vanadest nööpidest vabanemiseks need kooli saata. Sellise otsuse tegi Kaia ema ning tore on, et ta nii ka tegutses. Nüüd saime meie teha jõuluhõngulise nööbi- kuusemetsa. Vildist kolm- nurkadele liimisime kannata nööbid ning nende vahele oma-                                                                                         korda jõulueheteks kannaga nööbid.

Tööd tulid vahvad ja seda oli tore teha. Ainuke nuhtlus oli õpetaja, kes ei suutnud ära otsustada, millised lauad jäävad liimipüstolite kasutajatele, sest Mattias ja Martin pidid mitu korda kohti vahetama ja pidev kolimine viis poisid üsna meeleheitele.

Lisas: õp Margit 08.12.2016 20:26

Advendikontsert

img_1210 img_1215 img_1216

8. detsembril tähistasime jõuluaja algust Toomkirikus jõulukontserdiga. Esinesid 1.-4. klasside solistid, muusikud, mudilaskoor ja kooristuudio. 4. klasside poisid lugesid jõuluevangeeliumit ning Toomkoguduse õpetaja Arho Tuhkru pidas jutlust avarast hingest, andest ja headusest.

Lisas: õp Margit 08.12.2016 20:00

Teadusteater meie klassis

img_1193 img_1197 img_1206

3.A klassil käis külas Teadusteater, sest ETV teeb saadet „Meie inimesed“ Tarvo Metspalust. Saime teada palju uut elektrist ja selle seadmetest, erineva tihedusega gaasidest ja põlemisest. Saade on eetris 19. detsembril kell 20.35.

Väikesed reaalikad pidasid ennast üleval tõeliste teadushuvilistena ning kaamera neid ei seganud.

Ja saate promo, kus 4 sekundisse mahtusime meiegi.

Lisas: õp Margit 05.12.2016 19:36

Ujumise eksam

Meie ujumise kursus hakkab lõppema ning täna oli ujumise proovieksam. Kõik kohalolijad pidid ujuma terve basseinipikkuse koera, selili, krooli ja konna. Kokku vähemalt 100 meetrit, sest basseini pikkus on 25 m. Suurem osa sai oma ujumised kõik ujutud, aga kahe päeva pärast saab oma hinnet veel parandada.

img_1189 img_1190 img_1183 img_1186

Lisas: õp Margit 29.11.2016 22:09