Tuletõrjeõppus

21. oktoobril toimus selle õppeaasta esimene tuletõrjeõppus. Kuna Solarises oli äsja kinos lagi kaela kukkunud siis kooli juhtkond arvas, et võiks proovida, mis juhtuks kui meil kukuks aula lagi kaela. Minu poolrühmal oli samal ajal just inglise keele test, kui alarm hakkas helisema. Mikrofon ka ei töötanud, nii et ei saanud teatada ka, mis teha ja kuhu minna. Marelle Silland läks endast üpris välja, sest meil kõigil oli tähtis töö alles pooleli, kui pidime hakkama neljandalt korruselt õue külma kätte kõmpima. Seal saime kokku teise poolrühmaga, kellel oli just vene keeles vastamine. Pärast direktori juttu saime sooja koolimajja tagasi töö tegemist jätkama, aga tund oli juba sisuliselt läbi nii et nii mõnelgi jäi veel paar lauset kirjutamata ja üpris paljudel jäi töö kontrollimata.

Autor: Risto Korb