Kontsert Tallinna Juudi Koolis

Neljandal novembril kĂ€is meie klass Juudi Koolis kontserdil. Esinesid 3 andekat muusikut: pianist, klarnetist Toomas Vavilov ja ooperilaulja Maria Veretenina. Oli vĂ€ga huvitav – nad esinesid ja rÀÀkisid endast.
Kontserdil oli esitatud palju erinevaid lugusid: nĂ€iteks HĂ€ndel, Mussorgski 2 teost, mille oli ta pĂŒhendanud oma sĂ”pradele: “PĂ”rnikas” ja “Nurgas” ja Maria Veretenina esitas Kleopatra aaria ooperist “Julius Caesar”
Endast nad rÀÀkisid palju huvitavaid asju, nĂ€iteks klarnetimĂ€ngija rÀÀkis, et ta ei ole ainult klarnetist, vaid ka klaveri- ja trompetimĂ€ngija ja Ă”pib veel dirigendiks. Maria Veretenina jutustas, et ta lĂ€heb Ă”ppima Roomasse ja pianist rÀÀkis, et tal on ĂŒle 5 Ă”pilase, keda saab mĂ”ne aja pĂ€rast Eesti suuremates kontserdisaalides esinemas nĂ€ha.

Autor: Norman Knyazev