Ă•PIOSKUSTE III VOOR: rĂĽhmas esinemine

 

Lisas: carina 26.05.2022 20:52

SPORDIPĂ„EV

SOOJENDUS

PALLIVISE

60M JOOKS

KAUGUSHĂśPE: tĂĽdrukud

KAUGUSHĂśPE: poisid

ĂśMBER TIIGI JOOKS

 

KĂ•IK OSALEJAD OLID SUUREPĂ„RASED! KIITUS IGALE ĂśHELE!

MEDALEID TĂ•I 3.A KLASSI:

1. KOHT: LOREENA (60m jooks)
2. KOHT: THEODOR (60m jooks)
2. KOHT: TRIINE (kaugushĂĽpe)
2. KOHT: KRISTJAN (kaugushĂĽpe)
3. KOHT: NATALY (60m jooks)
3. KOHT: NATALY (kaugushĂĽpe)
3. KOHT: TEELE (pallivise)

Lisas: carina 13.05.2022 18:27

Uus legend – TEELE!

See tabel on seisuga 6. mai. Teele on meie tubli kaheksas legend ning arvestades sügisel pandud eesmärke laste poolt peaksid kevadeks kõik legendideks jõudma. Mõni on lause kahe- või kolmekordne! Vau! Vaatame, kuidas meil läheb.

Lisas: carina 09.05.2022 19:22

TÄHELEPANU KOKANDUSHUVILISED! Kõik on jäädvustatud piltidele ja videotele!

SIIN ON KA MĂ•NINGASED VIDEOD KOKKAJATEST:

  1. 3.A KOKKAMISHOOS (23sek)

  1. Ĺ OKOLAADI SULATAMINE (3sek)

LISAKS OLI KA THEODORI SĂśNNIPĂ„EV SELLEL PĂ„EVAL. SAIME RĂ•Ă•MSALT TALLE KA SĂśNNIPĂ„EVALAULU LAULDA:

Lisas: carina 18.04.2022 11:43

PĂ•NEV KLASSIĂ•HTU

Klassiõhtu algas kommijahiga. Me otsisime korrustelt komme,aga osad olid juba ära söödud. Selle võitis napilt b klass. Seejärel kustutasime janu ja tühja kõhu igasuguste asjadega: laudadel oli asju veest kuni soolaste maisikepikesteni. Siis algas teine võistlus: kes suudab ehitada pikima torni  kasutades vahukomme ja spagette.Aega oli 10 minutit. See oli veel kaootilisem kui kommijaht. Enamustel kukkusid tornid kokku välja arvatud kahel meeskonnal. Võitsid tüdrukud.
24.märtsil toimus meil b klassiga koos tore klassiõhtu! Selle sportliku klassiõhtu korraldasid meile 7.klassi õpilased. Esimeseks tegevuseks oli meil kommijaht. Me käisime esimesest kuni 5. korruseni. Igal pool olid kommid:põrandatel, seinte ääres, nurkades, pinkidel jne, mõned olid isegi nii kõrgel, et ĂĽks mu klassivendadest vajas abi ja siis pärast mina. Pärast lugesime kõik klassi kommid ĂĽle ja meie 3.a klass sai 184 kommi! Võit läks napilt 3.b klassile. Järgmiseks oli meil vaja vahukommi-spagetti tornid ehitada. Tegime 3-liikmelised grupid. Meil oli 10 minutit aega, et ehitada kõige pikem torn. Tekkisid väikesed tĂĽlid vahest, aga me saime kõik ikka lahendatud ja muu läks hästi. Hakati torne hindama ja alustati meie grupist, kuid järsku kukkus meie torn lihtsalt kokku! Naersime pärast, et see oli kĂĽll ĂĽks magus õnnetus ja sõime oma tagant poolt esimese torni varemed ära. Kolmandaks oli meil Kuldvillak, kus oli 5 eri teemat: loodusõpetus, matemaatika, eesti keel, varia ja viimast ma kahjuks enam ei mäleta. Lõpuks jäi kaks tiimi viiki, aga õpetajal oli lisa kĂĽsimus seotud mänguga “Tetris”. (“tetris” on mobiili mäng, kus sa pead klotse keerama ja liigutama, et neid ritta saada et mitte jõuda ĂĽlemise ääreni). KĂĽsimus oli selline: kuidas nimetab mäng 4-kordset hävitust? 2 oli double, 3 triple jne. Vastus oli: tetris. Neljandaks oli meil Just Dance tants kahe inimese oma. Oli see alles tore… ja väsitav! Ning viimaseks tegevuseks ja klassiõhtu lõpetamiseks korraldati meile tore kahooti mäng. Tegevuste vahel olid söögi-joogi pausid igaĂĽks sai natuke sĂĽĂĽa klassiõhtule kaasa võtta. Kogu klassiõhtu oli nii tore, sest on aega leitud sellise asja korraldamiseks koos super ägedate tegevustega!
Otto ja Mia

Lisas: carina 07.04.2022 14:00

Kogujad – mida meie või meie lähedased koguvad?

Lisas: carina 16.03.2022 09:54

Jõud ja liikumine: kas pole mitte parim viis selle õppimiseks kraanat ehitada?

Ärge muretsege! Tegu pole siiski päris kraanaga! 

Õpetaja Ahti rääkis palju uut huvitavat seoses jõuga ja liikumisega. Pidime kasutama oma loogikat ja teadmisi, et valmis saada kraana. 

Siit näete meie tööd:

3.a

Lisas: carina 14.03.2022 15:00

MARTSIPANIGALERII

Kuu aega pärast sõbrapäeva tuletasime meelde, et sõpru võib meeles pidada igal ajal.

Selleks puhuks käisime oma klassiga martsipanigaleriis, et meeles pidada oma kallist sõpra, pereliiget või premeerida iseend.

Nägime ka palju huvitavaid tuntud tegelasi, kes kõik on martsipanist tehtud.

Ja siin on meie valmis martspanikujukesed:

Lisas: carina 14.03.2022 09:31

Kirjeldades ühe sõnaga meie klassi, siis …

Lisas: carina 07.03.2022 11:52

Eesmärgid uuel õppeperioodil

Lisas: carina 07.03.2022 11:49