Tutvumispidu

Neljapäeval, 13. oktoobril 2022, oli suure maja tutvumispidu, mille korraldasid viiendikele meie kooli üheksandikud. Peo alguses kogunesime kõik aulasse. Meid pandi pikkuse järjekorda rivisse ning jagati kaheks tiimiks. Mina sattusin teise tiimi. Meie tiim hakkas liikuma Pärnu mnt maja poole. Kohale jõudes saime teade, et hakkame šokolaaditükkidega küpsiseid küpsetama. Nüüd jagati meid veel viieks rühmaks. Igasse rühma kuulus ka üks üheksandik. Tahvlile oli kirjutatud küpsiste retsept – seega midagi muud polnudki teha, kui hakata kokkama. Kokkamise ajal saime meie rühmas olnud ühksandikult küsida kõikvõimalikke küsimusi, mis meile seoses kooliga pähe tuli. Peale küpsetiste valmimist liikusime tagasi aulasse. Väikeste tehniliste viperuste tõttu aga maandusime hoopis ühte klassiruumi, kus tegime kahooti kooli ajaloo ja kooli kohta. Peale kahooti läksime tagasi aulasse, kus suures ringis jagasime oma mõtteid suurest majast.  Aeg lipsas omasoodu ja varsti liitus meiega aulas ka esimene rühm. Esimene rühm oli meie üllatuseks hoopis viineripirukaid küpsetanud. Õhtu suurimaks üllatuseks oli üheksandike poolt spetsiaalselt meie jaoks tehtud tants nagu rebastel. Nii me hakkasimegi õppima oma lennu tantsu, mille olid meile üheksandikud teinud. Meie tantsu saateks oli Katy Perry laul ,,Hot and cold’’. See meeldis kõigile väga. Õhtu lõpetuseks nautisime üheskoos ime maitsvaid viineripirukaid ja küpsiseid ning mängisime veel “toolimängu”. Olen veendunud, et see üritus meeldis kõigile väga. Nii oligi meie eriline õhtu selleks korraks läbi.

Anita Uussalu