Kooli 141. sünnipäev

Meie kool sai 141. aastaseks. Muidu oli tavaline koolipäev, aga ühe tunni andis meile direktor ja õppealajuhataja koos B klassiga. Direktor ja õppealajuhataja rääkisid meile kooli ajaloost ja näitasid meile kooli märke, mis olid ajaloolised. Need märgid olid väga ilusad ja neid oli 3 karbitäit. Pärast läksime õue, siis direktor pidas oma kõne ja andis auhindu õpilastele, kes olid eelmisel aastal tublid olnud ja kooli uhkust toonud. Meie klassist saadi ka paar põnevat auhinda. Hiljem sõime kooki ja jõime kõrremahla, mida meie toredad klassikaaslased olid ettevalmistand. Paari minuti pärast saime me ka vaatata meie uhi uute rebaste oma tantsu. Sellega lõppes meie kooli sünnipäev. Mulle see päev väga meeldis.

Mia Liinsoo