Reaalkooli 140. sünnipäev

29. septembri hommikul oli klassijuhatajatund, kus käisid  9. A klassi õpilased rääkimas minifirmadest, mida nad olid teinud loovtöö raames. Saime teada , kuidas valmistada huulepulk ja lennukite vanast varustusest kotte, püksirihmu ja võtmenagisid. Kuuenda tunni ajal käis meil külas ,,Rakett69’’ võitja vil 136a Karl Mell. Ta rääkis meile, millega ta tegeleb ning kuidas nägi välja saade tegelikult. Lisaks lasi ta meil lahendada ühe ,,Rakett69” ülesande, kus me pidime ehitama õhupallist raketi mis liigub nööril . See oli väga lõbus!. Pärast suundusime õue, kus ootas meid laud, millel oli kooli sünnipäeva tort ning muffinid. Tegime Karliga pilti, mille ta ka pärast oma instagrammi üles pani. Jagati diplomeid –  ja stipendiume vanematele õpilastele.  Ka meie klassi kaks poistepaari said medalid kaela. Esimese Reaali medali said orienteerumise eest Jasper, Robert, Laur ja Sebastian. Sõime kooki ja muffineid. Kõik klassid said ka valged kotid, mille sees olid kooli 140. sünnipäeva logoga väikesed šokolaadid. Saime koos hüüda: “Pumtšiga-pum!”Seejärel hakkasid gümnasistid tantse tantsima.

Kirjutas Ellen