Lennu kohtumine

12. septembri pärastlõunal seisid kõik kolm seitsmenda klassi paralleeli Tallinna Kesklinna Põhikooli tillukeses aulas ringis. Võibolla oli ainult mul ebamugav olla, aga tundus, et kõigil oli veidi kohmetu olla.

Selles “ Tutvumisringis” tuli igaühel öelda oma nimi ja üks asi, mis neid iseloomustab. Olen suhteliselt kindel, et kellelegi ei jäänud sellest midagi meelde, kui, siis ainult kõige humoorikamad. Näiteks: “ Tere, minu nimi on Kaisa ja ma ootan suve.” või “ Ma olen Karl ja ma olen klassivanem.”. Kõik pidid midagi mõttetut välja mõtlema.

Pärast seda moodustasime rühmad ja kordasime täpselt sama asja, ainult, et kirjutasime selle välja paberile. Täielik raiskamine minu arvates. Nii aja kui ka paberi raiskamine. Pärastpoole tegime oma rühmadest ka pilti.

Lõpupoole oli kavas tantsida Piret Otsa tantse. Ega keegi seda väga ei oodanud. Tegelikult polnud tantsud nii hullud, kuid siiski ei meeldinud see paljudele. Pärastpoole, kui kõrval seisin ja teiste tantsimist vaatasin kuulsin, et mõned tüdrukud tegid põgenemisplaane ja mõtlesid välja vabandusi, et sealt varem ära saada.

Peo ainus hea osa oli ilmselt söök. Kõik tõid midagi ühisele lauale ja lõpus olid lauad maiustusi täis. Toitu oli lademetes ja kõik said kõhu enam-vähem täis.

Pidu polnud just kohutav, kuid siiski oleks võinud ka parem olla. Vähemalt sai viimastest tundidest vabaks. 🙂

Piret Otsa tantsud

Tutvumisring

Rühm ennast tutvustamas

Näide postrist

Teksti kirjutas Liisa, pildid tegi Saskia

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead olema sisselogitud.