REAALKOOL 142!

Täna, 29. septembril tähistasime meie armsa klassijuhataja ja kooli sünnipäeva.

Päev algas nagu iga teine. Hommikul olime geograafia ja matemaatika lainel, lõuna paiku rändasime Fausti radadel. Peale söögivahetundi tuli meile oma kooliajast Reaalkoolis rääkima Sander Salmu (vil 120!), kes meenutas legendaarseid õpetajaid ning kahekümne aasta tagust õppetööd. Oli juttu ka transpordist, diplomaadiks olemisest ja Kliimaministeeriumist.

Peale klassijuhatajatundi suundusime parklasse, kus olid pidupäevale omaselt kõik lauad hea ja paremaga kaetud. Kuulasime direktori kõnet ning mugisime hoogsalt juustu- ja õunakringleid. Toimus ka rahvusvahelistel olümpiaadidel edukalt osalenud õpilaste autasustamine. Meie klassi lippu hoidsid kõrgel Katarina (maateadus) ja Mihkel (loomulikult füüsika), kes pälvisid mõlemad aukirja ja stipendiumi. Lõpus tantsisime ka oma retsitantsu, mis ausalt öeldes oli juba meelest läinud:)