Kiri klassikaaslasele

Jõuluvaheajalt jälle koolis, kirjutasime klassikaaslasele kirja oma vaheajast.

Siin on mõned katkendid neist.

 

Head uut aastat! Aitäh kirja eest. Minu vaheaeg oli väga tore ja ma kirjutan sellest sulle.

Mina, mu vend  ja sugulane Oskar perega sõitsime Pärnusse jõule veetma. Koos ehitasime 6 või 7 lumeonni. Paar päeva hiljem, kui Oskar oli ära sõitnud, hakkasime aias mängima. Proovisin isegi lumest sushit teha.

Marleen


 

Mulle väga meeldisid Tai inimesed, nad on väga abivalmid, rõõmsameelsed ja naeratavad kogu aeg. Tais on maitsev riis ja mereannid, tohutult suur valik maitsvaid puuvilju näiteks mango, kookospähkel, guaavi, ananass ja passioni vili.

Annabel


 

Ma olin nädal aega vanaema juures. Seal oli paks lumi nii, et  ma sain oma sõpradega lumes möllata ja kelgutada. Kuna samal ajal olid jõulud, siis tuli meile jõuluvana ning tõi palju kingitusi.

Mia Loviise


Kui me õue rakette laskma läksime, tulid meie värava taha ühed inimesed ning neil oli kaasas taks. Nad pakkusid koera meile, aga meie koer see ei olnud. Emme aga ütles, et teab, kelle oma see taks on ja pani meie koera rihma taksile kaela ning läks naabrite ukse taha ja kujuta ette, see taks oligi nende oma!

Liisa Grete


 

29.detsembril tulin koos ema ja õega Tallinnasse koju. Aastavahetuseks tulid mulle külla vanaema-vanaisa ja tädi. Käisime Tallinna Linnahalli katusel ja see oli väga äge. Ma loodan, et sinu vaheaeg oli ka tore.

Reiko

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead olema sisselogitud.