Eesti Vabariik 96!

Eesti Vabariigi sünnipäevanädalal kaunistasime koolimaja, arvustasime peast, osalesime pidulikult aktusel ja ballil.

Enne sünnipäeva meisterdasime Väikese Maja kaunistamiseks Pika Hermanni torne ja huvitavaid ehitisi, mille ehtisime sini-must -valgete lippudega. Kaunistused said vahvad ja tegid meie koolimaja sobivalt pidulikuks!

 

Peastarvutamise võistlusel osalesid kõik algklassid. Arvutasime suure maja aulas peast 20 minutit ja igaüks jõudis lahendustes just nii kaugele, kui selle ajaga suutis. Kuidas läks, näitavad tulemused  peale kokkuvõtete tegemist ja sellest täpsemalt edaspidi, aga süvenenud osalemise eest kiitus kõigile tublidele arvutajatele!

 

Pidulikul sünnipäevaaktusel osalesime nii esinejate kui kuulajatena. Kõnedega ja luuletustega Eestimaast võtsid sõna  2. ja 3. klasside õpilased ning lauludega esines mudilaskoor, kus mitmeid meiegi klassi lapsed laulavad. Kõik koos laulsime hümni ja lahkusime saalist pudireas. Tagasi klassis, tegime viktoriini teadmistest Eestimaa kohta ja vahvad küsimused koostasid meie klassi lapsed ise. Saime palju uut teada, aitäh!

Sünnipäevale järgneval nädalal osalesime veel uhkel tantsupeol ehk ballil, kus saime kasutada tantsutundides õpitud oskusi tša-tšast, rumbast, rokist ja teistest seltskonnatantsudest. Sammud tulid ütlemata hästi välja, poisid olid väga šikid ja tüdrukud kaunid! Suur tänu õpetaja Silviale, osalejatele ja peredele!

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead olema sisselogitud.