9. klassi algus

  1. klass. Ilmselt tundus meist paljudele kunagi, näiteks 1. klassis, et siia me küll kunagi ei jõua. 9. klass tundus kuidagi nii kaugel ja nüüd järsku oleme me siin. Eluetapil, mille lõppedes saame ise valida oma elu kulgu…

Aga sellest mõni teine kord, sest pole mõtet rääkida veel millestki tõsisest, kui on käes uue kooliaasta algus. Ja uus algus on ju alati täis rõõmu. 

Sellel aastal, koroonaajastul, nagu me kõik teame, kohtusime me klassikaaslastega juba enne 1. septembrit, sest kevadel jäi kokku saamata  ning et koos vanu aegu ja uusi mõtteid arutada. Kokku tuli kogu klass, kõik kes vähegi said, sest seltsis on ju segasem. Koos sai mängitud sulgpalli ning söödud ja joodud. 

Seda rõõmsamalt, et käes on 9. klass ja et klassikaalasi sai juba nähtud, mindi vastu 1. septembrile. Terve klass tõi klassijuhatajale lilli: mõned kimbud ilusamad, mõned uhkemad ja suuremad, mõned väiksemad, kuid südamest. Õpetaja laud oli täis õitsevaid lilli ja isegi suuri kommikarpe. Ja kui päev oli lõppenud mindi jällegi laiali: kes kohvikusse, kes oma koju valmistuma uue aasta esimeseks koolipäevaks.

Autor: Sarah Elisabeth Tihvan

Toimetaja: Anette Auväärt

Kommenteerimine on keelatud.