Teadlaste Öö 2019

27.septembril leidis meie koolis aset Teadlaste öö. Meie klassist oli garderoobis vabatahtlikena abiks mõned õpilased. Aitasime külastajate üleriided garderoobi riputada ning saime ka võimaluse maja peal ringi vaadata.Kõige meeldejäävamad olid teise korruse matemaatika klassid, kus nägime huvitavaid teadustöid meie koolivendade ja -õdede poolt. Füüsika klassis oli eriti meeldejääv asi, kus sa pidid oma nime paberile kirjutama nii, et sa hoidsid peeglit laua peal ja kirjutasid tähed nii, et see oleks peegelpildis õige. Veel üks huvitav asi oli bioloogia klassis digimikroskoobiga herilase, võilille ja oma näpu vaatamine. Seal aitas kaasa ka meie klassikaaslane Karl Joosep. Lõpuks pärast kõikide tubade läbikäimist saime endale diplomi. Olime küll üsna väsinud, aga rõõmsad oma saavutuse üle, loodame ka järgmisel aastal sama põnevale kogemusele.

Autor: Heleri Sõer

Toimetaja: Anett Veskimägi

Kommenteerimine on keelatud.