Yuma muljed kooliaastast

Ma kirjutan Reaalkooli kohta, et mida mulle meeldib ja ei meeldi.

Esiteks, mulle väga meeldivad kooli toidud. See on iga korda hea ja tasuta. Ja mulle meeldivad palju kooli sündmused. Nad on iga kord lahedad. Ja kõik tunnid ka. Eriti matemaatika, inglise keele ja programmeerimise tunnid, sest matemaatika ja programmeerimine on minu lemmikud.

Inglise keele tund on väga raske mulle, aga on palju parem kui Jaapani koolis. Ma olin üllatunud, et kõik tunnid on inglise keeles. Jaapanis on inglise keele tunnid kõik jaapani keeles.

Ja mulle väga meeldib reaalkooli hoone. Arvan see on väga lahe, sest see näeb välja nagu vana eesti hoone.

Teiseks, mulle ei meeldi, et kooli algusaeg on liiga vara minu jaoks,  sest ma ei ole hommikul hea.  Aga kui mul ei ole esimene tund, siis on väga hea algus aeg.

Reaalkool on väga hea ja lahe kool.  Ma olen väga õnnelik, et tulin Reaalkooli! Ja 10.a klass meeldib mulle ka. Kõik õpilased aitasid mind palju, eriti Severin.

Ma lähen Jaapanisse tagasi pärast laulupidu, 8 juulil.

Ma arvan koolisõrmus on nii lahe. Kui oleks võimalik, ma soovin seda omada. Ma tean, et see antakse 11. klassis, aga see oleks väga hea mälestus!

Kirjutas Yuma

Pilt Yuma poolt