Filmikonkurss “Minu 140-aastane koolihoone”

koolielu

Tallinna Reaalkooli ajaloolise koolihoone valmimisest möödub 2024. aasta jaanuaris 140 aastat. Sel puhul korraldame Tallinna Reaalkooli 1.-12. kl õpilastele, kes võivad kaasata ka õpetajaid, filmikonkursi “Minu 140-aastane koolihoone”. Jagame auhindu kõige meeldejäävamate ja loovamate filmilugude eest, mis räägivad meie koolihoone ajaloost ja tänapäevast. Ootame kõiki õpilasi osalema ja osa saama sellest erilisest hetkest meie kooli ajaloos. Laseme fantaasial lennata ja jäädvustame koos unikaalseid kaadreid meie armastatud Reaalkooli seinte vahel.

Tingimused:

• töö pikkus koos algus- ja lõputiitritega 5-10 minutit;
  • filmižanr omal vabal valikul: mängufilm, komöödia, õudusfilm, draama, joonisfilm, nukufilm;
  • teoses kasutatud teiste looming peab kindlasti olema märgitud lõputiitrites: kasutatud teose autor, kasutatud teose või muusikapala/esitaja nimi, (võib kasutada creative commons litsentse, vt www.creativecommons.ee);
  • film algab pealkirjaga, filmis osalejate nimed võivad olla nii algus- kui lõputiitrites, lõputiitrites võib olla ka filmimise paik ja kindlasti aastaarv;
  • kasutatav taustamuusika peab olema kooskõlas autoriõigustega (vt. autoriõigused YouTube`is);
  • autorite arv ei ole piiratud;
  • töö peab olema edastatud informaatikaõpetajale () hiljemalt 05.01.2024;
  • parimatele auhinnad;
  • korraldaja jätab endale õiguse näidata filme kooliüritustel, samuti lisada need kooli Youtube kanalile koos viitega autorile.

Foto: Tallinna Reaalkool