Koolivaheajal (23.10 – 27.10) treeninguid ei toimu!

NB! H.Raamatu kergejõustikugrupp treenib tavapäraselt. Lähem info treenerilt.

Täiendav ujumisgrupp kolmapäeviti

Alanud on eelregistreerimine ujumistreeningusse, mis hakkab toimuma K 13:15-14:00. Selleks palun saata ÕPPELEPING aadressil laivi@atm.ee
Lapsed, kes olid ootejärjekorras on automaatselt tõstetud nimetatud gruppi.

Hooaeg 2017/2018

2017/2018 hooaja gruppidesse registreerimiseks palume täita ÕPPELEPING ning saata see digiallkirjastatult e-postile laivi@atm.ee.
Lapsed, kellel on varasemalt õppeleping juba sõlmitud piisab lapsevanema meilist, kus on kirjas spordiala(de) valik(ud). Laps on registreeritud peale vastava kinnituse saabumist lapsevanema meilile.

Treeningutega alustame 11.septembril.

UUS! Oktoobrist alustab laskesuusatamine

Oodatud on II-IV klassi poisid ja tüdrukud!

Treeningud toimuvad T 16:00 – 17:00 maadlussaalis/staadionil/Trummi baasis, treeneriks  Anti Kuulmata.
Täpsem info alamenüüde all.

NB! esimene treening toimub 4.oktoobril, kogunemine Põhikooli maadlussaalis!

2016/17 õppeaasta treeningutesse registreerimine algab 30.augustil

Treeningud (I-IV) algavad teisest aktiivsest koolinädalast, so 12.septembrist.

Treeningutes osalemiseks tuleb valida sobiv spordiala ning saata täidetud ja digiallkirjastatud ÕPPELEPING e-postile: laivi@atm.ee.
Kui lapsel on mõnel eelmisel õppeaastal õppeleping sõlmitud, palume saata spordiala(de) valiku e-postile: laivi@atm.ee, uut lepingut sõlmima ei pea.

NB! Varasema kuupäevaga kui 30.aug. saadetud meilide alusel registreerimist ei toimu!

Kergejõustikulaager Kurgjärvel

Kergejõustikulaager H.Raamatu grupile toimub 13.-22.juulil. Väljasõit 13.juulil kell 9:00 Külmallika 15A, Tallinn. Täpsem info treenerilt.

Rubriigid: Uncategorized | Kommenteeri

Võimlemisfestival “Kauni rühiga ellu”

17.aprillil osalevad võimlejad Tartus A.Le Coq Spordimajas toimuval festivalil “Kauni rühiga ellu”. Täpsem info kodulehel võimlemistreeningute all (http://www.real.edu.ee/spordiklubi/?page_id=454).

Korvpalli suvelaager

Korvpalli suvelaager toimub 15.-20. juulil Paunkülas.
Laagri maksumus 100€, mis sisaldab transporti, ööbimist, toitlustust 4 korda päevas, treeninguid 3 korda päevas, õhtuseid üritusi.

Registreerimine aadressil: noortesport@audentes.ee. Registreerimisel kindlasti märkida laagri kuupäevad, lapse nimi, vanus ja see, et laps on Reaali Spordiklubist.

Rubriigid: Uncategorized | Kommenteeri

Koolivaheajal (22.02-26.02) treeninguid ei toimu!

Rubriigid: Uncategorized | Kommenteeri

Koolivaheajal (19.12-03.01) treeninguid ei toimu!