Koolivaheajal (24.04 – 01.05) treeninguid ei toimu!

NB! Helmut Raamatu kergejõustikugrupp tegutseb tavapäraselt, täpsem info treenerilt!

Rubriigid: Uncategorized | Kommenteeri

Kauni rühiga ellu 2017 – info võimlejatele!

Toimumisaeg- ja koht: 22.aprill Tartu A.Le Coq Sport spordimajas 12:00 – 16:00

Väljasõit: 22.04 Tallinn – Tartu kell 8.05 – 10.07 (Elron rong). Pileti võib osta hommikul enne rongi väljumist või võrgumüügist (www.elron.ee).

Kojusõit: Tartu- Tallinn 18.00-20.30  (Lux Ekspress buss). Pileti peaks ostma ära esimesel võimalusel (www.tpilet.ee), et kõik võimlejad kindlasti ikka samale bussile mahuksid. Lisaks kehtib varasematele ostjatele soodsam hind.

Lähem info treenerilt.

Rubriigid: Uncategorized | Kommenteeri

Koolivaheajal (22.-30.oktoober) treeninguid ei toimu!

Va lastejooga ja H.Raamatu kergejõustik, mis on tavapärastel aegadel.

UUS! 4. oktoobril alustab lastejooga

Oodatud on I-III klassi poisid ja tüdrukud!

Treeningud toimuvad 1 kord nädalas, T 14:20 – 15:10 Põhikooli maadlussaalis, treeneriks Külliki Holtsmann.
Täpsem info alamenüüde all.

UUS! Oktoobrist alustab laskesuusatamine

Oodatud on II-IV klassi poisid ja tüdrukud!

Treeningud toimuvad T 16:00 – 17:00 maadlussaalis/staadionil/Trummi baasis, treeneriks  Anti Kuulmata.
Täpsem info alamenüüde all.

NB! esimene treening toimub 4.oktoobril, kogunemine Põhikooli maadlussaalis!

2016/17 õppeaasta treeningutesse registreerimine algab 30.augustil

Treeningud (I-IV) algavad teisest aktiivsest koolinädalast, so 12.septembrist.

Treeningutes osalemiseks tuleb valida sobiv spordiala ning saata täidetud ja digiallkirjastatud ÕPPELEPING e-postile: laivi@atm.ee.
Kui lapsel on mõnel eelmisel õppeaastal õppeleping sõlmitud, palume saata spordiala(de) valiku e-postile: laivi@atm.ee, uut lepingut sõlmima ei pea.

NB! Varasema kuupäevaga kui 30.aug. saadetud meilide alusel registreerimist ei toimu!

Kergejõustikulaager Kurgjärvel

Kergejõustikulaager H.Raamatu grupile toimub 13.-22.juulil. Väljasõit 13.juulil kell 9:00 Külmallika 15A, Tallinn. Täpsem info treenerilt.

Rubriigid: Uncategorized | Kommenteeri

Võimlemisfestival “Kauni rühiga ellu”

17.aprillil osalevad võimlejad Tartus A.Le Coq Spordimajas toimuval festivalil “Kauni rühiga ellu”. Täpsem info kodulehel võimlemistreeningute all (http://www.real.edu.ee/spordiklubi/?page_id=454).

Korvpalli suvelaager

Korvpalli suvelaager toimub 15.-20. juulil Paunkülas.
Laagri maksumus 100€, mis sisaldab transporti, ööbimist, toitlustust 4 korda päevas, treeninguid 3 korda päevas, õhtuseid üritusi.

Registreerimine aadressil: noortesport@audentes.ee. Registreerimisel kindlasti märkida laagri kuupäevad, lapse nimi, vanus ja see, et laps on Reaali Spordiklubist.

Rubriigid: Uncategorized | Kommenteeri

Koolivaheajal (22.02-26.02) treeninguid ei toimu!