Reaali spordifond

Põhikapitali 3000 eurot. Asutatud Vil! 120 Martten Kaldvee poolt.

Martten Kaldvee pöördumine vilistlaste poole:

„Hea vilistlane ja lapsevanem!
Kas teadsid, et Tallinna Reaalkooli Hoolekande Seltsi juurde on loodud 2016. aasta sügisel spordifond? Spordifondi eesmärgiks on toetada koolispordi arengut ja suurendada liikumisharrastust. Seeläbi saame võimaldada noortele reaalikatele paremaid tingimusi aktiivsemaks sportimiseks ning võistlusspordis tulemuste tegemiseks.
Tänaseks saavad spordifondist abi juba Reaalkooli korvpallurid ja orienteerujad, kes suunduvad kevadel kooli esindama koolinoorte maailmameistrivõistlustele. Lisaks on plaanis läbi spordifondi toetada ka koolile sportimiseks vajalike õppevahendite soetust.

Selleks, et spordifond hoo sisse saaks, oleks aga abi vaja teilt, vilistlased ja lastevanematelt.

Reaalkooli spordifondi nimel

Üks kõikide, kõik ühe eest!“

Fondi saate teha oma annetuse Tallinna Reaalkooli Hoolekande Seltsi kontole EE281010052031001003. Selgitusse märkige „Spordifond“ ja annetaja nimi.