Kontaktinfo

Aadress: Estonia pst. 6 Tallinn 10148
Valvelaud: 699 2023
Sekretär: 699 2026
I kl: 699 2027 (väike maja)
II - IV kl: 614 0074 (Pärnu mnt maja)
V - XII klass: 699 2025
E-post: real@real.edu.ee

Head kolleegid, õpilased, lapsevanemad ja vilistlased!
Kutsume teid osalema Tallinna Reaalkooli juurdeehituse arutelul 29. mail.
Juurdeehituse eesmärk on parendada kooli õppetingimusi - ennekõike võimla ja algklasside õpperuumide kaasajastamisel ning keemia, füüsika, bioloogia ja tehnoloogia klassiruumide-laborite rajamisel. Kutsume teid osalema arutelul ning jagama oma mõtteid, kuidas õppetingimusi veel paremaks muuta. Enne arutelu antakse ülevaade seni toimunud arengutest juurdeehituse planeerimisel.
Põhjalikum ülevaade juurdeehituse protsessist on leitav kooli kodulehelt.
Kohtumiseni 29.05.2017, kell 18.00 koolimaja peahoones. Osalemine palun registreerida hiljemalt esmaspäevaks 29.05.2017 kella 12ks aadressil http://lingid.ee/juurdeehitus

2016. aastal toimus Tallinna Reaalkoolis esmakordselt kooliaasta lõpus suur heategevuslik laadapäev eesmärgiga tuua kokku Reaali kogukond, koos mõnusalt aega veeta ja selles õhkkonnas ka ühiselt midagi head kooli heaks ära teha. Esimese laada kasum oli 3026,02€, millega pandi alus Tallinna Reaalkooli Koolilõpulaadafondile ja täiendati kooli muusikariistade kogu.

Heategevuslik koolilõpulaat toimub laupäeval, 27. mail 2017 kell 11-15 Tallinna Reaalkooli hoovis ja staadionil, halva ilma korral suures majas. Laadale oodatud on terve koolipere - õpilased, vilistlased, lapsevanemad koos sugulaste ning sõpradega, et veeta koos üks vahva päev. Lubame head sööki, huvitavaid tegevusi, kaunist muusikat ja palju lahedaid inimesi. FB kutse

Üritust on sihtotstarbeliselt võimalik toetada rahaga, kandes see Tallinna Reaalkooli Hoolekande Seltsi kontole EE281010052031001003, märksõnaks palume märkida LAADA ANNETUS. Raha kasutatakse ühtlasi ka toiduainete ostmiseks, millest valmistatakse kohvikutesse maitsvat toitu.

Laada kasumist 30% läheb kunstitundide mitmekesistamise otstarbeks ning ülejäänud osa liigub Tallinna Reaalkooli Koolilõpulaada fondi, mille eesmärk on soetada koolile tulevikus tiibklaver.

Kohtume 27. mail!

2017 korvpall

Teisipäeval, 23. mail Lilleküla Gümnaasiumi võimlas toimunud korvpalli superfinaalis võitis Tallinn Reaalkool Tallinna Saksa Gümnaasiumi tulemusega 122:49. Tallinna koolinoorte meistrivõistluste kuldmedalid ja meistritiitli võitsid Tallinna Reaalkooli korvpallurid Silver Suurorg, Oliver Suurorg, Tauri Miggur, Kristofer Veismann, Henri Sten Vainola, Georg Simon Herodes, Arthur Herman Entsik, Albert Saar, Mikk Viigand, Mathias Kübar, Kaspar Kalle, Mikk Tali. Kossupoisse juhendasid kehalise kasvatuse õpetajad Meelis Songe ja Erik Mäe.

Tallinna abilinnapea Mihhail Kõlvart andis Silver Suurorule üle parima mängija eriauhinnad.

Palju õnne parimatele!

Inimeseõpetuse olümpiaad

Inimeseõpetuse olümpiaadi lõppvoor toimus 26. aprillil. Tallinna Reaalkoolist osales võistlusel Renate Piik, kes sai 6. koha.

Õnnitleme! Täpsem info ja tulemused: http://www.teaduskool.ut.ee

Bioloogiaolümpiaad (põhikoolile)

Bioloogiaolümpiaadi lõppvoor põhikooliõpilastele toimus 19.-20. maini Taevaskojas. Reaalkooli parimad olid:

• 6. klassi arvestuses: Ellen Marigold Roper (III koht);
  • 7. klassi arvestuses: Doris Nurk (8. koht);
  • 8. klassi arvestuses: Anna Pauliina Rumm (III koht), Martin Rahe (10. koht).

Õnnitleme! Täpsem info ja tulemused: http://www.teaduskool.ut.ee

Tallinna Kesklinna Põhikooli eelkooli oodatakse kuue- ja seitsmeaastaseid lapsi, kes lähevad kooli 2018. aasta sügisel. Loe täpsemat infot õppemaksu ja õppeperioodi kohta.

Eelkooli registreerimine siit.

Kohad täidetakse avaliku konkursi korras. Sisseastumistestidele saab registreeruda 12. juunini 2017 kooli infosüsteemi kaudu.

Testid matemaatikast ja eesti keelest 14. juuni 2017 algusega 11.00. Testide lahendamiseks on aega 2x45 min. Testidele tulijatel võtta kaasa:

• õpilaspilet,
  • klassitunnistuse kinnitatud koopia,
  • joonestus- ja kirjutusvahendid.

Sisseastumistestide tulemused ja vestlusele kutsumise aeg avalikustatakse 19. juunil 2017 kooli infosüsteemi kaudu. Vestlused õpilase ja vanemaga toimuvad 19.- 22. juunil 2017.

Otsusest lapse 5. klassi õpilaskandidaadiks vastuvõtmise või varunimekirja jäämise kohta teavitab kool vestlusele kutsutud õpilase vanemat hiljemalt 23. juunil 2017. kooli infosüsteemi kaudu.

Probleemide ja tekkinud küsimustega pöörduda e-kirja teel: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

2017 3kl kergejoustik

Parimad individuaalsed tulemused oma vanuserühmas saavutasid:

• Mei Margaret Tatter - kaugushüpe IV koht
  • Liisi-Marie Toome - kaugushüpe VI koht
  • Mirtel Klaar - 60m jooks III koht, kaugushüpe I koht
  • Jan Tammekun - 60m jooks VI koht
  • William Vodi - kaugushüpe III koht

Täname kõiki osavõtjaid ja õnnitleme parimaid!

Rohkem pilte näed  siit.

2017 JTammes
Allikas: HITSA

20. mail Ülemiste SpaceX keskuses toimunud ProgeTiigri „Mängumaraton“ finaalvõistlusel sai Jasper Tammes oma töö „Interneti viktoriin-arkaadmäng“ eest Tallinna Haridusameti poolse tunnustuse ja eriauhinna esimeses kooliastmes. Õnnitleme!

Jasper valis interneti turvalisuse teema ning programmeeris oma mängu Scratch keskkonnas. Mängu eesmärk on valida õiged vastused, teha läbi kõik tasemed ja õppida internetiohutuse kohta. Tema mängu on võimalik näha siit.

koolipood

2017 koolilopulaat