okt.

oktoober 2013

Määratlemata

Ma usun, et selleks ajaks, kui Reaali Poiss ilmub, on kõik ilusasti vaheajalt tagasi ja naudivad jälle neljakümnetunniste ja pikemate töönädalate tegemist. Loodan aga, et kõigi Reaalkooli õpilaste sügisene koolivaheaeg möödus toredalt. Välja arvatud muidugi üheteistkümnendike ja Reaali RP_okt13Poisi toimetuse liikmete vaheaeg, esimestel möödus see väga töökalt uurimistöö ja teistel lehe küljendamise seltsis. See-eest leiab aga oktoobrikuisest lehest palju huvitavat lugeda. Näiteks leiab intervjuu uue õpetaja Niyas Galimoviga ja huvitavat statistikat selle kohta, mida Tallinna Reaalkooli õpilased enda koolist arvavad. Lisaks on ka lehte jõudnud REKi uue presidendi esimene pöördumine Reaalkooli õpilaste poole ning palju muud huvitavat lugeda.
Ilusat lugemiskogemust!
Johanna

Sisukord
lk 2 Presidendi sõna, novembri üritused, sünnipäevad