dets.

november 2009

2009

Kätte on jõudmas jõuluaeg. Tundub tobe öelda, et aeg on kiirelt läinud, kuid nii ta on. Alles oli kooli algus ja raskused nov_09voodist üles saamisega, mitte et see kunagi lahkuks, aga alles oli ka suvi. Alles  oli hetk, kui hakkasin selle lehega tegelema ning nüüd on juba kätte jõudnud moment, kui sellest lahti ütlen.
See on minu viimane leht, mille välja andmiseks olen küljendanud kolm pikka õhtut. See on viimane leht Annile, kes tegutses selles lehes alates eelmise aasta novembrist. Kahju on lahkuda, kuid peale tuleb uus generatsioon uute ideedega ning energiaga nagu meie aasta tagasi.
Julgen öelda, et ajaleht on saanud tagasi jalule ja tunnen, et minu töö on siin tehtud. Küljendamise kogemust ootab Mari Kraav 10c klassist ning peatoimetamise õnn kukub seekord kaela Kuldar Rosenbergile 10b klassist. Edasi jätkab aga Merili Luuk.
Meeldivat nautimist!
Carolin

Sisukord:

lk 2 – Uudised
lk 3 – Arvamus : “Traditsioonid loevad”
lk 4-5 – Reportaaž “Resümee punasabade nädalast”
lk 6 – Intervjuu “1 nimi, 2 nägu, 3 küsimust”
lk 7-10 – Väike maja
lk 12 Koolielu – Rebaste eri