Reaali aasta õpetaja 2011

Tallinna Reaalkooli Hoolekande Selts kuulutab välja konkursi „Reaali aasta õpetaja 2011″ stipendiumile.
Kandidaatide seadmise avaldused esitada 15. juuniks aadressile Tallinn, Estonia pst 6 või elektrooniliselt aadressile: realpiltreal.edu.ee

Konkursi ellukutsuja ja sihtfinantseerija vil! 107; Margus Kangro ettepanekul on konkursi korralduslikud tingimused ja nõuded kandidaatidele järgmised:
Korraldus

• „Reaali aasta õpetaja 2011″ stipendiumi konkursile kandidaatide seadmise õigus on reaalkooli vilistlastel, õpetajatel ja muul personalil, õpilastel ja lastevanematel.
  • Stipendium antakse välja kord aastas kooliaasta lõpul.
  • Üldjuhul antakse välja vaid üks stipendium, üle kolme stipendiumi välja ei anta.
  • Stipendiumi saaja (saajad) määrab kandidaatide hulgast kooli direktor ainuisikuliselt.

Üldised raamnõuded ülesseatavatele kandidaatidele

• Stipendiumi kandidaadiks on õpetaja, kelle töötulemused (sealhulgas õpilaste hinnang) on olnud silmapaistvad jooksval õppeaastal ja ka pikema perioodi vältel.
  • Stipendiumi kandidaat on üldjuhul töötanud Tallinna Reaalkoolis täiskohaga vähemalt 10 aastat, eelistatult üle 15 aasta. Nimetatust väiksemat tööstaaži korvab saavutuste erakordsus.
  • Stipendiumi kandidaat on üldjuhul andnud oma panuse kooliellu ka klassijuhatajana; puudujääki selles osas korvab saavutuste erakordsus.

Kommenteerimine on keelatud.