Suusapäev

Tallinna Reaalkooli põhikooli suusapäev toimus Nõmme spordikeskuses 12. veebruaril. Enne meid olid 5. ja 6. klassid, siis tulid 7.-9. klassid. Alguses toimus teatevõistlus, kus meie klass sai disklahvi, sest tüdrukute puuduse tõttu suusatas tüdruku asemel Georg. Teatevõistluses osalesid Raimond, Erki, Pille-Riin, Georg ja Martin. Peale seda tuli väike paus, kus sai rääkida ja suusatada. Peale pausi pidid kõik võtma enda numbriga särgi ja individuaalvõistluse starti minema, kus osalesid kõik kohalolijad. Peale individuaalvõistlust sai juua kuuma teed ja süüa pirukaid. Päev lõppes umbes kell 13.00. Kahjuks paljud ei saanud tulla, kuna samal päeval esindati Reaalkooli geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus.
Kohalolijad olid aga rahul ja õnnelikud, sest ilm oli super!

Martin