Võimlemispidu 2010

Meil oli koolis üks suur võimlemispidu, kus osalesid 1-9 klasside õpilased.Ka meie klass osales. Võimlemispeol osalemiseks tuli kokku panna tüdrukutest koosnev grupp ja selle grupiga hakata tantsu välja mõtlema.

Meie klassist osales 2 gruppi. Esimene oli 4 liikmeline ja seal olid Carmel, Merilin, Monika ja Helena. Teises grupis oli 5 liiget ja need olid Laure Lee, Mirel, Lisette, Annabel ning Sandra. Brita, Iiris ja Ella kahjuks ei osalenud. Aga sellegipoolest olid mõlemad tantsud väga kihvtid. Vähemalt minuarvates. Iga klass sai mingi auhinna. Meie klassi esimene rühm sai popima tantsu auhinna. Ja teine rühm sai parima kostüümi auhinna. Palju õnne teile!

Kõik, kes osalesid, said hindeks viie. Viie said ka need, kes olid publikus. Kaasa elasid meile Mathias, Karl Mihkel, Johann ja Oliver.

Kuigi võistluse võitis 4.a klass olid meie tantsud ka väga ägedad! Aitäh kõigile, kes osalesid ja osalejatele kaasa elasid.

3 kommentaari - “Võimlemispidu 2010”

1. Laure Lee Ütleb:

Minu arvates oli see väga lahe üritus. Nüüd on ju uus tants ka selge, siis saab seda mujal ka kasutada 🙂

2. Johann Ütleb:

Mulle meeldis väga mõlema rühma tants ja lähen kindlasti sinna ka järgmine aasta vaatama või isegi tansima?
    😀

3. Mirel Ütleb:

Poisid võiks tõesti järgmine aasta ka tantsu teha…:)Muidu oli väga äge ja tore üritus.