Luuletus – meie klass :)

Iseseisva tööna valmisid meie klassist järgmised luuletused 🙂

Merilin, Monika, Oskar, Robert:                                       Lisette, Johann, Ella, Jaagup:

4b on väga tore,                                                                      30 on meid klassis,

meil halbu inimesi pole.                                                      õpetaja meid passis.

Meil tore õps on Kaie                                                            tublid oleme me nüüd,

ja koolitädi Maie                                                                     meil on oma rõõmuhüüd!

Meil peas on ammu A                                                          Tüdrukuid meil 12 klassis,

ja B ja C on ka.                                                                         sööklas piim meil tassis.

Meil parim hinne 5                                                               Klassis kaheksateist poissi meil,

ja tore on meil lauluviis.                                                    vajame me neid.

Meil kõigil kaasas kustukumm,                                       I klassis olime väiksed,

meist keegi pole klassis tumm.                                       II klassis olime rõõmsad kui päiksed.

Me tõstame käe kui vaja                                                    III klassis õppisime palju,

siin väikses koolimajas.                                                     aga tegime ka nalju.

Meil lemmikuks on väike maja                                       Käsil on meil neljas klass,

ja kooli hümn meil hästi kajab.                                       Pikim meil on Matthias Tass.

Me palju jalkat mängime                                                   Laure on meil kunstnik hea,

ja pärast kooli hängime.                                                    ideesid täis on tema pea.

Me kekas kükke teeme                                                      Markus on meil jalkas hea,

ja sööklas sööki sööme.                                                   täis on trikke tema pea.

Meil musa õps on Kai                                                       Andreas meil ruulib matas,

ja klassiruum on lai.                                                        Johann on meil kõva statal.

Meil koolis koolikell                                                         Kõige lühem on meil Timo,

ja klassis lahe sell.                                                             ta kaalub vaevalt kilo.

Johann on meie klassivanem                                      Monika meil spordis proff,

ja poistest kõige parem.                                                talle maitseb sööklas plohv.

Kui tunnistusel kahte pole,                                         Meie õps on Kaie Saar,

siis kodus kommi sööme kohe.                                 ta on pärit Saaremaalt.

Talvel kõigil kaelas sall                                                Kai Anier on musa õps,

ja kõigil käes on lumepall.                                         ta on meile suur sõps.

Meil telefonid hääletud                                               Reet Libe ja Merli Saar

ja klassi tahvlil häälikud.                                            õpetasid meid joonistama.

Meil pikim poiss on Matthias Tass,                        Keka õps meid õpetab,

tal kodus väga armas kass.                                       tunni vilega lõpetab.

Meil klassis lapsi 30 on,

neist keegi pole roosa konn.

Neist 12 last on tüdrukud,

neil kaasas maitsvad pirukad.

Me tantsime kõik tanstuhoos

ja laulame kõik koos “ohhoo”.

Meil on väga tore klass –

kõigil kodus kapis pass!

Carmel, Kristopher, Andreas, Brita:

Meie oleme neljas b,

beekad ruulivad jee-jee.

Õpsid on meil toredad,

sõbrad on meil lahedad.

Suvi oli väga lahe,

Helena sai koolis kahe.

Enamasti saame viisi,

aga musas peame viisi.

Õpse on meil väga palju,

teevad koolis vahel nalju.

Kool on meil vana,

söögiks on meil tihti kana.

Tihti on meil grupitöö,

keegi koolis teist ei söö.

Meil on klassis 30 tooli,

mitte keegi ei loobi nooli.

Koolitädi on meil lahe,

kuigi kuri on ta vahel.

Koolitädil koolikell,

ta on vahel väga hell.

Johann on meil klassivanem,

kuigi ta ei ole kõige vanem.

Helena on tema abi,

tal pole vaja kiirabi.

Tüdrukuid meil 12,

keegi pole paks neist.

Neile meeldib jutustada,

mõnikord ka maiustada.

Poisse on meil klassis palju,

nemad teevad palju nalju.

Jalkat mängivad nad ka,

sellele hüüavad “jaa”

Klassis pole ühtki lolli,

ega pole ühtki kolli.

Meil on klassis kõik targad,

inkas on nad väga arad.

Selline on meie klass,

kõige pikem on meil Tass.

Väike maja oli lahe,

lõpus sadas rahet!