12.09 – spordipäev

Reedel, 12.09, toimus väikese maja spordipäev. Ilm oli meie suhtes armuline ja meie ettevõtmisi kroonis alati ilus ilm.

Päev algas soojenduse ja teatevõistlustega kooli staadionil. Seejärel algas 400m jooks ümber kooli staadioni. Kõik olid tublid – kes kiiremine, kes aeglasemini, kuid kõik jooksid lõpuni ja andsid endast parima.

Peale jooksu oli ș̦gipaus Рs̵ime nii koolist saadud toidupaki, kui ka kodust kaasa pandud v̵ileibu.

Siis oli aeg kotid selga ja kaardid näppu võtta – algas orienteerumine vanalinnas. Õpilased jagunesid gruppidesse, said kaardid, juhendid ja aja, mil peavad tagasi raekoja platsis tagasi olema.

Kas teie teate mitu trepiastet on Pikas Jalas või mitu pinki Kuberneri aias? Meie teame, sest orienteerumise käigus tuli läbida 13 punkti Tallinna vanalinnas ning vastata 13le küsimusele.

Mõned õpilased jätsid nii asjatundjate mulje, et andsid lausa turistidele nõu, kuhu suunas liikuda 🙂

Päeva lõpuks olid kõik väga väsinud, kuid rõõmsad ja palju targemad. Orienteerumine õpetas peale vajaliku kaardilugemisoskuse ka oskuse teha koostööd ja arvestada üksteisega!

1 kommentaar - “12.09 – spordipäev”

1. karl mihkel Ütleb:

suht äge oli see!! no tegelt väge äge!! no okei siiski üli äge!!:)