21.05 – Spordipäev.

Spordipäev toimus taaskord Kalevi staadionil.

Sporipäev läks meil väga hästi. Kõik olid tublid ja esindasid nii ennast kui ka klassi väga hästi. Tublimad osavõtjad olid meie klassist:

Monika, kes sai II koha 60 m jooksus ja Ella, kes sai samas jooksus III koha. Poistest esindas meie klassi 60 m jooksul Karl Mihkel ja sai III koha.

Tüdrukute palliviskes tuli võit meie klassi – Merilin võitis ala 20 m viskega. Samal alal jäi 16,5 m Laure Lee III. Poiste palliviskes saavutas Andreas 32 m II koha.

Kuigi pendelteatejooksus ja poiste jalgpallis pidime alla vanduma 2 a klassile, siis tüdrukute rahvastepallis olime võitmatud. Päeva lõppedes sai iga tubli 2b õpilane suure porgandi, et natuke energiat tagasi saada.

Väga tore oli näha ja kuulda, et kõik spordipäevast osa võtsid ja üsteisele väga valjuhäälselt kaasa elasid.

Olite kõik väga tublid!

1 kommentaar - “21.05 – Spordipäev.”

1. Maku Ütleb:

Pidin varem ära minema sest sain palliga vastu pead ja siukese obaduse, et mulle tuli isa kooli järgi 😀