Meie

Inimesed

Johanna
Ma ei oskagi niimoodi öelda, milline ma olen. Ma olen vĂ”ib-olla natuke Ă”el ja ĂŒlbe, aga inimestega, kes on minu vastu toredad olen ma lĂ”bus ja hooliv. Mulle meeldib ĂŒlekĂ”ige vĂ”istlustants, millega tegelen juba viis aastat. Veel kĂ€in ma nĂ€iteringis. Mulle meeldib lugeda, muusikat kuulata ja filme vaadata. Eem… rohkem ma ei oskagi vist midagi öelda.

Elina
haha, minu kohta on ainult ĂŒks sĂ”na – hull. 😀

Ronald
Mulle meeldib musa kuulata ja sĂ”pradega olla. Veel meeldib mulle nalja teha ja niisama olla. Ja siis on vist kĂ”ik. Ei tegelikult meeldib mulle freestyle’l sĂ”ita ja nats meeldib murdmaad ka sĂ”ita!

Urmas-Rainer
Mulle meeldib korvpalli mÀngida, raamatuid (mÔndasid) lugeda. Kindlasti kÀib minu lemmiktegevuste hulka ka jalgpall ning mÔnikord suusatamine ka.

Johanna
Ma olen selline suur raamatute/kirjutamise/ujumise fĂ€nn. HĂ€sti elav jne. Meeldib tĂ€iega muusikat kuulata, kĂ”ige rohkem Punk/Rock’i. Ujumisega tegelen viiendat aastat ja rohked nĂ€dalavahetused veedan vĂ”istlustel. Alati kui mul raha on, kĂ€in ma Hesburgeris ja jÀÀtis on mu lemmik. Rohkem kui lihtsalt lemmik. Ć okolaadi jÀÀtis on parim. Naer on elu vĂ”i peaaegu.

Hanna
Olen tore tĂŒdruk, kes on sĂŒndinud novembris. Mulle meeldib vĂ€ga tantsida. Samuti meeldib mulle ka nĂ€itlemine. Armastan lugeda raamatuid, kuulata muusikat ja vaadata filme. Polegi vist muud öelda.

Helen
Ma olen sĂŒndinud juunikuus. Ma armastan nĂ€idelda, laulda ja joonistada. Mulle meeldib ka raamatuid lugeda ja nautida suve. Tulevikus tahaksin saada nĂ€itlejaks. Laulmas kĂ€in veel Ellerheinas. Veel kĂ€in ma ka tennist mĂ€ngimas.

Rainer
Olen Rainer ja kÀin Tallinna Reaalkoolis 7b klassis. Muidu kÀin veel judo trennis. Klubi nimi on Aitado.

Martin
Olen sĂ”bralik poiss, kellele ĂŒlekĂ”ige meeldib kardisĂ”it ja lauatamine. Olen saavutanud kardis palju, lauatan aga niisama lĂ”bu pĂ€rast. Olen sĂ”bralik, aktiivne, naljakas. Minu kohta on öeldud, et olen maailma parim sĂ”ber.

Liis
Olen ĂŒpris otsekohene, vahest kuri, muidu energiapomm, vahest vingun niisama. Armastan tantsu ning kĂ€in samuti ka tantsimas. SĂ”brad on mulle vĂ€ga tĂ€htsad!

Evelin
Olen tĂŒdruk, kellele ĂŒle kĂ”ige meeldib laulda. Samuti tegelen iluvĂ”imlemise ja nĂ€itlemisega. Õpin suhteliselt hĂ€sti, kuid alati saaks paremini. Armastan oma sĂ”pru ning peret ja ka klassikaaslased on vĂ€ga toredad.

Kristin
Armastan tantsimist ja fotograafiat. Olen sÔbralik, lÔbus ja hooliv. Oma lemmik kohaks pean ma Hiiumaad, kus veedan kogu oma vabaaja. SÔbrad on mulle vÀga-vÀga tÀhtsad!

Marleen
Tegelen kergejĂ”ustiku, nĂ€itlemise ja muusikaga. ÜlekĂ”ige hoolin oma sĂ”pradest ja tuttavatest.

Hellery
Mulle meeldib ĂŒle kĂ”ige laulmine ning tegelen nĂ€itlemisega. SĂ”bralik, mĂ”ndade meelest vahest liiga liiga otsekohene. SĂ”brad on ĂŒlekĂ”ige!

Diana
Mulle meeldib uisutada ja laulda. Olen otsekohene ja ma teen palju nalja.

Marko
Mulle meeldib sport ja kĂ”ik spordiga seostuv. Tegelen praegu tantsimisega! SĂ”bralik paljudele…

Fred
Mulle meeldib teha sporti. Nende hulgas kÔige rohkem meeldib jalgpall, suusatamine ja uisutamine. Mul on palju sÔpru.

Simon
Mulle meeldib jalgpall ja saalihoki. On palju sÔpru ja Ôpin normaalselt (vist).

Carl Joosep
Mulle meeldib m
Àngida kossu ja saalihokit. Vabalajal ole niisama sÔpradega ja vaatan filme.

SĂŒnnipĂ€evad

25 – Pille-Riin P
29 – Johanna L

Meie klassist

Alustasime oma koolitööd 2003. aastal ja oleme nĂŒĂŒdseks juba koos seitsmendat aastat. VĂ”i siiski, mĂ”ned meist vĂ€hem, sest viiendast klassist tulid meie klassi Ă”ppima kaks toredat Ă”pilast, ĂŒks neist poiss, teine tĂŒdruk. Oma rĂ€nnakut alustasime esimeses klassis koos Ă”petaja Kati Kurimiga, kes sel ajal veel Kati Kangas oli. Kolmanda klassi lĂ”pus saime endale uue Ă”petaja Kaie Saare ning seejĂ€rel neljandas klassis Ă”petaja Leili Nappo. Hetkel on meie klassijuhataja/Ă”petaja Kristi Koit.

Kui vĂ€ikeses majas olime enamuse ajast ĂŒhe Ă”petajaga, siis nĂŒĂŒd on iga tund erinev Ă”petaja. Loetelu meie Ă”petajatest leiate ĂŒlevalt “Meie Ă”petajate” alt. Meil igaĂŒhel on oma lemmikĂ”petaja, kuid sellist Ă”petajat, kes meile kohe ĂŒldse ei meeldiks, teadaolevalt ei ole.

Me kĂ€ime suhteliselt palju ka klassiekskursioonidel ja kuigi algklassides kĂ€isime rohkem, kĂ€ime ka praegu piisavalt palju. Toredaks traditsiooniks on saanud meie igaaastane KuutsemĂ€ele sĂ”it. Samuti kevadised reisid – viimasel aastal oli see lausa kahepĂ€evane. Vanasti oli meil ka palju klassiĂ”htuid, kus söödi, joodi ja tantsiti (nii vabatahtlikult kui ka sunnitult), kahjuks on nĂŒĂŒd need kuhugi kadunud. MĂ”nikord ei viitsi keegi klassiĂ”htut korraldada, teine kord aga jĂ€lle pole sobivat aega vĂ”i vĂ”imalusi.

Meie klassis on 22 poissi ja 14 tĂŒdrukut, kellest enamik siiski hĂ€sti lĂ€bi saab. MĂ”nikord on ikka mĂ”ningaid erimeelsusi vĂ”i ka veidike solvamist vĂ”i midagi muud, mis vĂ”ib haiget teha – aga ĂŒldiselt jÀÀvad löömised ja peksmised meist kaugele. Igal juhul oleme oma klassiga rahul ja arvan, et kĂ€ime selle tee ĂŒheskoos vĂ”iduka lĂ”puni.