10 küsimust Kaarel Kotkaga!

Mis tunne on väikesest koolist suurde kesklinna kooli ümber tulla?

Tunne on nagu oleks istunud Ladast Mercedesesse.

Kas ja kuidas on teistmoodi õppida suurema õpilastearvuga klassis?

Olulist vahet pole, mõlemal juhul peab tunnis kaasa tegema. Väide, et suure õpilaste arvuga klassis on lihtsam viilida, ei pea Reaalkoolis paika.

Kas Tallinnasse asudes on tekkinud igapäevases rutiinis oluliselt muutusi? Milliseid?

Tallinnasse asudes on tekkinud muutusi küll. Saab kauem hommikuti magada, kuna ei pea minema loomi talitama. Kuid eks ka valgusfoorid ja trammi sõit on minu, kui maapoisi jaoks veel põnevad

Kas on näha erinevusi hiidlaste ja tallinlaste vahel? Millised need on?

Eks muidugi on hiidlaste ja tallinlaste vahel olemas erinevusi – hiidlased lähevad rohelise tulega üle tee.

Kas tunned, et Reaalkooli tulek muudab oluliselt sinu haridusteed? Kuidas?

Tunnen küll, kuna siit saadav haridus lubab mul julgemalt unistada oma tulevikust.

Kas on midagi mis on Hiiumaal parem ja mis võiks siin teisiti olla?

Raske on võrrelda kapsast ja heeringat, kuna nad omas kategoorias on mõlemad väga head.

Milliseid erinevusi näed siinsete ja endiste õpetajate vahel?

Olulisi erinevusi ei näe, kõik teevad oma tööd südamega nii Hiiumaal kui ka Tallinnas.

Oled sa kiiresti kohanenud ja harjunud siinse keskkonnaga?

Olen kiiresti kohanenud ja seda tänu Reaalkooli perele, kes on mind väga hästi vastu võtnud.

On sul mingeid pretensioone kooli või linnaelu suhtes?

Kooli suhtes pretensioonid puuduvad, kuid linn tervikuna võiks inimesesõbralikum olla.

Kas sa oled rahul, et oled tulnud Reaalkooli?

Ma olen väga-väga-väga rahul!