14. detsember 2010

TĂ€nane pĂ€evakene algas ĂŒhiskonna(Ă”petuse) tööga.

Ka matemaatika mahtus tĂ€nasesse pĂ€eva Ă€ra, kuid rohkem ma rÀÀkida ei oska (peale selle, et sööklas sai KAKAOGA kurku kasta, kellel soovi), sest tĂ€na oli ĂŒhtlasi ka keemiaolĂŒmpiaad.

SAMUTI SOOVIKSIN VÄGA UHKELT VÄLJA TUUA KA SELLE, ET SELLE KÜLA KÕIGE TARGEM ÕPILANE, UKU-KASPAR UUSTALU, KEDA MEIL ON KA AU OMA ENDA KLASSIS MAJUTADA, KÄIS NIGEERIAS MISSIOONIL JA TÕI SEALT NIISAMA, PULLI PÄRAST SUVENIIRIKS KOJU PRONKSMEDALI!

UKU JA MINGI TÜDRUK, KES MEIE KLASSIS VIST KÄIB

UKU, sa oled VÄGA tubli ja jĂ€tka ikka samas vaimus. Ingoreeri matemaatikaĂ”petaja arvamust, et sa oled liiga tark, et meie kool saaks sind vastu vĂ”tta, sest teiste Ă”pilaste enesehinnang muutuks pihuks ja pĂ”rmuks sinu kĂ”rval Ă”ppides.

2 kommentaari - “14. detsember 2010”

1. Uku Ütleb:

Oi! Ma olen vÀga meelitatud. Suur-suur aitÀh! Te olete kÔik vÀga toredad!

2. Ann-Christine Ütleb:

Tubli, Uku! Super respekt sulle, meie klassis Ă”ppides endiselt nii tark olla.. Selleks peab ikka pea olema 😉