3. DETSEMBER 2010

TĂ€nane pĂ€ev algas eesti keelega, kus esitleti veel viimseid “KALEWIPOJA” ettekandeid.

BOSSID LEBOS

JĂ€rgnesid vene keel ja ĂŒhiskond, mis ĂŒllatus-ĂŒllatus, oli hoopis klassijuhataja tund.

Ühtlasi saime ka teada, et meie klassivennad on omandanud lugemisoskuse vĂ”i vĂ€hemalt nii hea nĂ€itelmisoskuse, et nad inimestel vastupidist uskuda ei lase.

HARITLASED

Ning SASSIL oli tĂ€na vĂ€ga rebel juuste paigutamise viis ehk soeng ! 🙂

SASSSSSSSSSS ning POP & NOORTEPÄRANE JUUS

Klassijuhataja tunnis pidime vĂ€itlema teemal “Kas me peaks tegema see aasta jĂ”ulupakid?”. VĂ”ib-olla lisan siia ka kunagi argumente, kuid lĂ”pptulemuseks jĂ€i siiski see, et ME TEEME JÕULUPAKID. VĂ”tsime juba loosigi Ă€ra ja need, keda koolis ei olnud, Ă€rge siis unustage klassijuhatajalt loosi kĂŒsida!

ÄKKI NAERATAB LOOSIÕNN JUST TEIE ÕUELE!

ANDRES & ANN

VÀike lÔbus vahepala- ka meie klassi on jÔudnud tehnoloogiaajastu.

INFOAJASTU

Ühtlasi oli tĂ€na ka geograafia ning kaks tööÔpetust. TĂŒdrukute puhul- ELU VIIMANE KOKANDUSTUND :'(

VII-MAAA-NEE! 🙁

Seal (kokanduses) valmistasime jĂ”ulukooki ja salatit ning saime oma lauakatmisoskuste puudumise pĂ€rast sĂ”neleda. Ka salat olevat olnud inetu, mitte ilus- nagu peab! Kahju kĂŒll.

ANN HÕISKAMAS VIIMSE KOKANDUSTUNNI ÜLE

IMEKAUNIS KOOGITAIGEN

KOLEDASTI KAETUD LAUD JA KOOGIVIIL

KAROLIINE & ESTER

EVA & HELERIN

SARAH EKSPONEERIMAS OMA VAIMUSTUST TOIDU ÜLE

BRIT MÕTLEMAS SELLELE, ET SAAB KOHE SÜÜA

TOIT TULI IMEMAITSEV

LĂ”ppu lisaksin veel ĂŒhe toreda tĂ”estisĂŒndinud lookese, mille vestsid mulle kallid klassiĂ”ed.

Oli kord tore koolipÀev.

Paar imekaunit piigat istusid all garderoobis ning vestsid magusat juttu.

Kuid piigade mesijuttu katkestas koolikoristaja.

Koristaja: “Teie tekitate tolm, mina koristan tolm.”

Piigad: “….”

Koristaja: “Kui pikk juukse, siis minevikus palju laps” (tĂ”lge: “Kui sul on pikad juuksed, siis see tĂ€hendab, et sa saad tulevikus palju lapsi!”)

Piigad: “punkt, punkt, punkt”

Koristja: “IU, SIIN MAAS MULD…MINGE TEHKE SUITSIID!!!!111” (jah, ta kĂ€skis piigadel teha SUITSIID)