Klassist

Klassis Ă”pib 36 Ă”pilast: 18 tĂŒdrukut ja 18 possi. 24 inimest on alates 1. klassist.

Meie klassi klassijuhatajad on olnud Aili HĂ”bejĂ€rv (1. – 4. klass), Kerli Kupits (5. klass), Ille Kalda (6. klass) ja Niina Karamkova (7. – 9. klass)

SĂŒnnipĂ€evad:

Jaanuar

09.01 – Sandra S

12.01 – Daniel E

Veebruar

22.02 – Kirke T

MĂ€rts

05.03 – Laura K

25.03 – Kadi Jette T

27.03 – Elise L

Aprill

05.04 – KĂ€rt P

15.04 – Lisa Mai L

19.04 – Martin Aleks R

Mai

14.05 – JĂŒri-Mikk U

19.05 – Eeva P

18.05 – Elina P

Juuni

06.06 – Merili A

21.06 – Norman K

Juuli

28.07 – Voote R

28.07 – Rain Robert R

August

01.08 – Jan-Christopher S

16.08 – Karl-Kristjan L

17.08 – Ian Gustav A

September

12.09 – Artur T

17.09 – Richard R

21.09 – Anna Mari T

28.09 – Kristiina J

Oktoober

07.10 – Stella Maria B

17.10 – Lisa Claudia Carmen S

22.10 – Merit K

22.10 – Johanna L

November

07.11 – Joonas P

07.11 – Marten K

08.11 – Johann Andreas H

09.11 – Karl Martin M

29.11 – Mann V

Detsember

10.12 – Risto K

21.12 – Kristjan T

29.12 – Oliver S

29.12 – Gerli Helene G

Tublid ja andekad ehk meie huvialad ja saavutused:

Ian Gustav Ahlberg: 9 aastat teatrit, 15 aastat kokandust; 2006 ja 2008 suvi ĂŒlemaailmsel amatööri teatrivĂ”istlusel 1. koht, 2000-2008 iga aasta Eesti amatööriteatrivĂ”istlusel 1.koht

Merili Arjakas: jaapani keel; 2007 ajaloo olĂŒmpiaadi piirkondlikus voorus 1.koht, 2008 keemia olĂŒmpiaadi piirkondlik voor

Stella Maria Benno: tantsimine 12 aastat, karate 5 aastat, vÔistlustants 2 aastat

Daniel Ehandi: jalgpall 8 aastat, on tegelenud paar aastat kergejĂ”ustiku, ujumise ja kunagi ammu ka karatega; Eesti MV jalgpallis II koht 2008, Eesti MV jalgpallis I koht 2009, erinevate olĂŒmpiaadide piirkonnavoorudele pÀÀsemine

Gerli Helene Gritsenko: kergejĂ”ustik 9 aastat, on tegelenud ka 2 aastat vĂ”istlustantsuga; 2007 bioloogia, geograafia ja ajaloo olĂŒmpiaadi piirkondlikku vooru pÀÀsemine, bioloogia piirkondlikus voorus 17. koht

Johann Andreas HÀrma: golf 10 aastat, tennis 2 aastat, on mÀnginud 8 aastat jalgpalli; 2008 keemia piirkondlik voor, golfis noorte Eesti meister, Eesti meistrivÔistlustel juunioride III koht kolm korda

Kristiina Juhkami: tennis; 2008 biloogia olĂŒmpiaadi piirkondlik voor, osavĂ”tt erinevate olĂŒmpiaadide koolivoorudest

Laura Kaar: kergejĂ”ustik, korvpall 5 aastat, klaver 2 aastat, ujumine 1,5 aastat, tennis 4 aastat; bioloogia olĂŒmpiaadi piirkonnavoorus osalemine, 2009 keskkonnaalaste uurimustööde konkursil GLOBE 3.koht, kolmekordne Eesti meistrivĂ”istluste 3.koht korvpallis, 2009 Tallinna koolinoorte MV triatlonis 3.koht

Norman Knyazev: klaver 8 aastat, kĂ€ib jĂ”usaalis 2 aastat, kabe 6 aastat, tegeles ĂŒhe aasta sulgpalli, lauatennise ja tantsimisega; 2005 Eesti meister pisikadettide vanuserĂŒhmas kabes, 2006 mĂ”ttemĂ€ngude festivali vĂ”itja kabes, 2006 maailmameistrivĂ”istluste 8.koht minikadettide rĂŒhmas, lĂ”petab see aasta muusikakooli, 2009 matemaatika piirkonnavooru 11.-14.koht, 2010 matemmatika piirkonna vooru 15.-16, koht

Risto Korb: kunst, matemaatika, klaver, jooksmine; matemaatika piirkonnavooru 9.koht (pÀÀsenud piirkonnavooru ka kahel eelmisel aastal), matemaatika lahtistel 9. koht, keemia piirkonnavooru 35.koht (pÀÀsenud keemia piirkonnavooru ka 2008. aastal)

Merit Kraav: viiul 9 aastat, klaver 5 aastat, laulab koorides ja ansamblites (Eesti Lastekoor, Tallinna Reaalkooli koorid ja ansamblid); 2008 muusikaolĂŒmpiaadi piirkonnavooru 1.koht, riikliku vooru 2.koht, 2008 geograafiaolĂŒmpiadi riikliku vooru 7.koht, 2008 ajaloo-olĂŒmpiaadil  jĂ”udis piirkondlikku vooru, ansamblite konkurssidel erinevad auhinnalised kohad

Marten Kundla: jalgpall 11 aastat, kriket 2 aastat, meeldib veel vÔrkpall ja korvpall; 2003 Eesti MV jalgpallis III koht, 2004 II koht, 2005 I koht

Lisa Mai Lindberg: tegeles tantsimisega 5 aastat, hetkel tegeleb kergejÔustikuga 5.aastat, alustas hiljuti uuesti tantsimist ja loob oma esimest riidekollektsiooni

Johanna Lond: rĂŒhmvĂ”imlemist 9 aastat, jalgpalli 3 aastat, lumelauda 6 aastat; 2009 maailmameister vĂ”imlemises, mitmekordne Eesti meister rĂŒhmvĂ”imlemises

Karl-Kristjan Luberg: tennis 2 aastat, on tegelenud ka judoga 8 aastat; judos on olnud umbes viis korda 3.koht ja kaks korda 1.koht, on vĂ”tnud osa mitmete olĂŒmpiaadide koolivoorust.

Elise LÀtt: spordiklubi, fotograafia, kÀis flöödis 2 aastat ja plokkflöödis 5 aastat; koolidevahelises ujumisvÔistluses 2.koht

Karl-Martin Miidu: judo 10 aastat, kergejÔustik 10 aastat; judos kaks korda Eesti meistrivÔistlustel 3.koht, 2009 Tallinna koolinoorte meistrivÔistlustel 2.koht 1000m jooksus

KÀrt Pajula: osales matemaatika ja keemia koolivoorus, kÀib spordiklubis, mÀngib flööti 7. aastat, tegeleb fotograafiaga; vÔistlustantsuvÔistlustel medalikohad

Eeva Protas: tantsimine, nĂ€itlemine; 2007 ajaloo olĂŒmpiaadi koolivoorus2-3 koht, 2009 koolitants 1.koht

Elina PankraĆĄin: kĂ€sitöö, kunst, kirjutamine, kĂ€is modellikoolis ja tantsimas; “Sedamoodi 2007” koos teiste b-klassi tĂŒdrukutega 2.koht, 2009 keemia olĂŒmpiaadi piirkonnavooru pÀÀsemine

Richard Reiles: bioloogia piirkonna voorus 25. koht, kergejĂ”ustik 3 aastat, karate 3 aastat, kardisĂ”it 2 aastat, klaver 5 aastat; geograafia olĂŒmpiaadi piirkonnavoorud (7.klassis 12.-13.koht, 8.klass 10.-11.koht)

Martin Aleks Remmelgas: kergejĂ”ustikku 5 aastat (Erki Noole KergejĂ”ustikukoolis), jalgpalli 5 aastat (Operi jalgpallikoolis); ĂŒle 50 diplomi kergejĂ”ustikus ja jalgpallis, Kauhajoki jalgpalli cupil II koht ja parima mĂ€ngija karikas

Voote Rom: klaver 7 aastat, tegeles tantsimisega 6 aastat; klaverikonkurssil parima loo esitus, tantsimises lÀbinud mitu klassi, umbes 15 medalit, 8 kulda

Rain Robert Rosenberg: tennis, lumelaud

Lisa Claudia Carmen Savola: kunstikool 4 aastat, klaver 2 aastat, kergejĂ”ustik 3,5 aastat; kunstis JĂ”ulu konkurssil I koht, vĂ”istlusel “Kuldne Orfeus” 1.koht

Sandra Schumann: lastekoor, bridĆŸ, astronoomia

Jan-Christopher Soovik: osales matemaatika, fĂŒĂŒsika ja keemia koolivoorus, tennis, lumelaud, tegeles korvpalliga, Ă”pib Georg Otsa Muusikakoolis bassi, teeb bĂ€ndi

Oliver Steinert: mÀngib tennist

Kadi Jette TamjĂ€rv: tantsib WAFis esimest aastat, laulab koolikooris teist aastat, kĂ€ib disainis (kunstiringis) 5.aastat; 2008 bioloogia piirkonna voorus 8.koht, 2008 osalemine fĂŒĂŒsika, matemaatika ja keemia koolivoorus, 2008 piirkonna vooru jĂ”udmine fĂŒĂŒsikas ja geograafias, 2009 bioloogia, fĂŒĂŒsika ja matemaatika koolivoorus osalemine

Anna Mari Tamm: ajaloo-olĂŒmpiaadi piirkonnatvoorus 2. koht, tegeleb rĂŒhmiluvĂ”imlemisega 10.aastat vĂ”imlemisklubis Piruett; 2009 suvel Pirueti eliitrĂŒhma koosseisus vĂ”imlemisklubide maailmameitriks, 2009 novembris Eesti meitriks juunioride klassi rĂŒhmvĂ”imlemise vahendikavas, 2009 Reaalkooli gĂŒmnaasiumi tĂŒdrukute jalgpallimeeskonna koosseisus teisele kohale Tallinna koolide seas, 2009 jĂ”udis matemaatikaolĂŒmpiaadil piirkonnavooru

Kirke Tedrema: kÀib laulu-ja tantsukoolis WAF ning kergejÔustikukoolis Kalev 4.aastat, on tegelenud veel 2 aastat tennisega, 2 aastat tantsimisega, 4 aastat ujumisega; esindas Eestit kontserdil Iisraelis

Kristjan TĂ”niste: judo; noorteolĂŒmpial 9.koht, kolmekordne Eesti meister

Artur TÀnna: purjetamine, kergejÔustik, kunstikool 2 aastat, ujumine 3 aastat, omal kÀel tegeleb kitarri mÀngimisega ja mÀesuustamisega

JĂŒri-Mikk Udam: Matemaatika koolivoor 1. koht, … piirkonnavoor 9. koht, keemia koolivoor 2. koht, … piirkonnavoor 5. koht, fĂŒĂŒsika koolivoor 2. koht, osales ajaloo ja eesti keele koolivoorus sĂ”udmine, klaver, kommunikeerimine, ujumine, suusatamine; 2009 sĂ”ude MV II koht, keemiaolĂŒmpiaadi riiklikus voorus 2.koht, pÀÀsemine fĂŒĂŒsika ja loodusteaduste riiklikusse vooru

Mann Vares: osales fĂŒĂŒsika-, keemia- ja matemaatikaolĂŒmpiaadi koolivoorus; kergejĂ”ustik, laulmine

Lisa kommentaar