Kooli sünnipäev

Septembrikuus sai meie armas kool jällegi aasta võrra vanemaks. 128 seekord. Kuigi õues oli juba külm ja vihma natuke tibutas, toimus ikkagi aktus õues. Meie klassis oli erakordselt palju mütsikandjaid – hea kui viis tükki sai kogu klassi peale. Nii et gümnaasiumiga ei saa me võistelda, kus enamusel on ikkagi mütsid peas.

Kuulasime direktori kõnet ja lõpuks saime kooki sööma hakata. Söömisega on, nagu alati, suur trügimine. Kõik kardavad, et nad jäävad ilma ja seetõttu on laua ääres alati hullumaja. Koogid ise olid väga maitsvad. Selle eest suur aitäh Annale ja Johannale!

Enne aktust käis meiega rääkimas Silvia Purje. Ta rääkis õpingutest ja oma elust. Oli huvitav kuulata, kuidas ta rääkis, et eksamid on suhteliselt kerged, et me ennast segaseks ei õpiks selle pärast, nagu räägivad meile enamus õpetajaid. Ta rääkis veel, kuidas ta on ikka veel tihedalt Reaalkooliga seotud ja kui kallis kool talle ikka on.