Kooli sünnipäev

Meie kooli sünnipäev toimus reedel, 28.septembril. Meie armas Reaalkool sai jällegi aasta võrra vanemaks. See oli väga pidulik sündmus ning selleks puhuks oldi pidulikult riides ning õhus oli tunda sünnipäeva meeleolu. Koolipäev möödus kiiresti ning varsti oligi aeg staadionile minna. Kooli ajalugu tundides meelde tuletatud, läksime pudireas kooli staadionile. Seal võeti klasse vastu Entel-Tenteli muusika saatel. Kui kõik klassid olid kohale jõudnud pidas direktor kõne ja alustati söömist. Meie klassis olid eelmisel päeval tordi valmistanud Kirke, Oliver ja Rain. Peale tortide söödi veel kringlit ja ka pitsat. Pärast söömist mindi koju ning tublimad jäid koristama. See oli üks pidulik ja tore päev.

Autor: Gerli Helene Gritsenko