euro-teemaline debatt

Rahandusministeerium kutsub osalema euro-teemalises debatis

11. novembril kell 11.30 on Reaalkooli gĂŒmnaasiumi klasside Ă”pilased oodatud rahandusministeeriumi avatud uste pĂ€evale, kus eurole ĂŒlemineku teemadel diskuteerivad rahandusminister JĂŒrgen Ligi, kaubandus- ja tööstuskoja juhatuse esimees Toomas Luman, Mainori KĂ”rgkooli Ă”ppejĂ”ud Andres Arrak, Eesti Panga asepresident MĂ€rten Ross.
Diskussiooni modereerib ministeeriumi nÔunik MÀrt Kivine.

Kuulama ja osalema on oodatud kÔik huvilised, kes soovivad:
– saada euroga seotud teemadest paremat ĂŒlevaadet;
– tĂ€iendada oma teadmisi euroga seotud teemadel;
– euroga seotud teemadel kaasa rÀÀkida vĂ”i oma arvamust vĂ€lja öelda.

Diskussioon toimub Rahandusministeeriumi koolituskeskuse suures saalis aadressil Suur-Ameerika 1 (Tallinn) ja kestab orienteeruvalt ĂŒhe tunni.

Osalemiseks on vajalik eelregistreerimine hiljemalt 10. novembri lÔunaks (so kl 12.00). Registreerimiseks on kaks vÔimalust:
1) Saada e-kiri oma nimega aadressile diane.drenkhan@fin.ee, mĂ€rksĂ”naks “avatud uste pĂ€ev”;
2) Helista rahandusministeeriumi telefonile 6113569 ning registreeri oma osalemine telefoni teel.

Kohtumiseni rahandusministeeriumis 11. novembril.