Raimund Tabur

TĂ€na avanes mulle vĂ”imalus kĂ€ia kĂŒlas meie vilistlasel Raimund Taburil. KĂŒlaskĂ€ik toimus mitmel pĂ”hjusel. Esimeseks seetĂ”ttu, et suvel tĂ€histas ta oma 90.nendat sĂŒnnipĂ€eva, teiseks pĂ”hjuseks oli aga see, et saada temalt veel informatsiooni tema kooliaja kohta ning seda ka videolindile talletada. KĂ”igepealt kĂ€isime vestlemas temaga tema korteris, ning peale seda vaatasime ka tema enda kĂ€tega ehitatud maja ning aeda. Meie koolile on ta ka vĂ€ga tĂ€htis isik, sest tema asutas oma venna Verner Taburiga Reaalkoolile fondi. Nagu ta ka vestluse kĂ€igus ĂŒtles, et kellele siis veel oleks ta pidanud annetama, kui mitte oma koolile. Üheks mĂ€rkimisvÀÀrseks heateoks on ka see, et tal on kavas koolile annetada suures koguses kirjandusteoseid. KokkuvĂ”ttes vĂ”ib öelda, et kĂ€ik Sauele oli vĂ€ga huvitav ning avardas silmaringi mitmeti.

(Pikemat kokkuvÔtet vÔite arvatavasti lugeda jÀrgmisest kooli ajalehe vÀljaandest ning pilte nÀha kooli kodulehelt )