Neljapäev – Sjupris ja uisutamine

“Täna lapsed, budet sjupris – tunni kontroll.

10A II tase on hämmastav. Puha ühed ja kahed. Ja võrdleme esimese rühmaga. On samad hinded, onju hmm?

KoÅ¡maar.”

Ahjaa, ja mind, väga mõjuvatel põhjustel, ma kindlustan teile, polnud, nii et ma jäin kogu lõbust ilma.

Päevad tunduvad nii lühikesed, nii lühikesed, kui peaks olema kuus tundi ja sa jõuad kooli alles teise tunni poole peal. Täitsa kipa tegelikult.

Oleks vist hea vahetevahel ka õigeks ajaks kooli jõuda? Oleks uudne kogemus, I suppose.

Uisutamas käisime ka. Linna hallis. Änksa oli isegi, hoolimata sellest, et ma absoluutselt ei osanud enne tavaliste uiskudega sõita. Aga pärast tundi aega oli isegi lõbus. Hoolimata halbadest uiskudest. Ja jalavalust. Kui ükskord juba liikuma sai, oli emotsioon sees.

Täitsa explosive high-five neljapäev.