Lastevanemate koosolekust

ilusat kevadet !

Lõpukell:

rahvariided, aulas kaktus, jookseme mööda linna ringi, tellitud troll, millega sõidame rock al maresse, vabaõhumuuseumi, piknikukorv kaasa, tantsud, murumängud. 6-7 ajal tagasi. edasi-tagasi 50 (tagasi saab ainult kaarli kirikuni)

Eksamid: algus 10.00  (va ing suuline eksam – eraldi graafik) kui haige, siis teade perearstile, ka laupäeval ja koolile, kolme päeva jooksul esitada taotlus, et saada liseksamile.

hilinemine: kuni 30 min siis võib-olla lastakse eksamile. Lõpus lisaaega ei anta.

isikut tõendav dokument kaasas!

Lõpetamine:

19. juuni L 13.00

aktuse korraldab kool, akadeemiline riietus: must-valge, hele-tume, õlg kaetud,

ei kanta frakki, lihtsalt õlapaeltega ei tohi, rätik õlgadel on liiga balli juurde käiv, pane parem jakk peale. rind (dekolte) lahti ei tohi olla.

saali mahub 1,4 vanemat inimese kohta, lisaks seatakse ĂĽles ekraanid klassidesse

iga lend teeb ise lõpukutse- iga pere saab 1 kutse

kestus u 2h

lennu poolt kingitakse 1 õis kõikidele õpetajatele, lepitakse kokku, kes kellele annab.

Pärast kaktust antakse maja ees lilled üle nii vanematelt lastele kui ka õpetajatele. kui vihma sajab, siis lähme pärast aktsut võimalsse.

pärast seda pildistamised: klassipilt ja lennupilt. +1h  A4 50.- väiksem 30.- raha enne ja pärast saab koolist kätte.

Lõpupidu: 21.00

korraldavad vanemad, peetakse koolimajas, kuni hommikuni, hommikul russalka juurde päikesetõusu vaatama 4.15vms. Allespärast seda lõigatakse tort lahti. missugune ansambel? söök? kaine pidu. alkoholi võib olla 1klaas shampust!

siis saadakse kätte aastaraamatud+ kirjutatakse sisse neisse. tantsitakse süüakse, näidatakse oma tehtud pilte aastate jooksul. kotiga viina ei tohi sisse trügida- selleks kaks tursket papat valvama.

vanematest koosnevad:

*raha korjamine: swedbank saadettakse realimeilile, kuhu maksma peab

*kutsed

*lilled õpetajatele 35-40tk

*Pidu:

-gatering(söök jook) -ansambel     -turva

***************************************************************************

kombeks ümmargustel lendudel istutada puu, aga enam ei kõlba. aga nüüd võiks kinkida rapiiri vm kingituse koolile. kerkis küsimus, kust rapiiri saada.

pildistamine: dvd kolmest üritusest pildid. ball, lõpukell, kaktus.

(mulle meeldis 115 lennu kutse)

vähemalt 500.-

kuhu läheb: kutse, koolikingitus, gatering, band, lilled

Lisaks: dvd piltidega

klassis arutamisele:

*kingitus koolile- rapiir?

*klassijuhatajale kingitus

*band lõpupeole märdi isa pakkus: linna ja kammiste

*dvd piltidega

(märkmed pani kokku kerttu)

Kommenteerimiseks pead olema sisselogitud.