Jõulud: jõulukalender

Vaata siit https://lasteekraan.err.ee/1609179115#lg=2167531&slide=0

Lisas: reet2 21.12.2023 20:16

Jõulud: klassihommik, jõulupidu ja jõuluvana

Pildid kõnelevad iseenda eest ja AITÄH JÕULUVANALE !

Lisas: reet2 19.12.2023 20:06

Jõulud: advendikontsert Toomkirikus

Traditsiooniliselt oleme oma advendiaja suure kontseri kuulanud Toomkirikus. Sellel esinevad meie oma kooli koorid, ansamblid ja pillimehed. Ka sel korral.

Meie klassi lapsed laulavad mudilaskooris, kooristuudios, poistekooris ning mängivad mitmeid pille. Kõigi nende oskustega ka esineti ja kogu kontsert kandis endas algavate pühade meeleolu.

Aitäh kõigile esinejatele!

Lisas: reet2 15.12.2023 19:50

Jõulud: jõululaat

See üritus on alati väga oodatud! Miks? Sest kaupa on mitut sorti,  mõnus karge olemine, lahked müüjad, taskukohane kaup, kohapeal mekkimise ning ka kauplemise võimalus teevad selle oodatuks.

Lisas: reet2 11.12.2023 19:29

Jõulud: teatris

Jõulukuu algul külastasime Nõmmel asuvat Von Glehni teatrit, kus mängis Kaari Sillamaa Kaunite Kunstide Kool etendust “Seitsme kitsetalle jõulud” ja seal mängisid meie oma klassi tüdrukud Lovelia ning Magda.

Etendus oli tuttava muinasjutu põhjal, kuid tänapäevaste teemadega läbi põimitud muusikal.

Oli väga lahe!

Lisas: reet2 04.12.2023 19:18

Jõulud: klassiruumi jäätumine

Jõulud algavad advendiajaga, kuid meie koolis veel ka klasside kaunistamise konkursiga etteantud teema põhjal. Sel aastal oli teemaks JÄÄÄÄÄÄ ja jäätasime siis oma klassiruumi mitmete erineva kuju ja pikkusega jääpurikatega! Seda küll mitte veest, vaid siiski paberist ning kilest, kuid ruum sai üsna jäätunud ja oleme ise tulemusega väga rahul!

Lisas: reet2 01.12.2023 18:49

Maalime sügist

ÜLesandeks igale kunstnikule on välja  mõelda või meenutada üht ilusat sügisest loodusmaastikku,  see paberile joonistada ning maalida. Maalimine algab siis, kui julged vähemalt kaks värvi teineteisega kokku segada ja see eristabki värvimist maalimisest.

Vaadake ja otsustage ise!

Lisas: reet2 20.11.2023 14:10

Kadrid -mardid kunstis ja päriselus

Mardid- ja kadrid käisid 18. novembril suure maja aulas- laulsid end tuppa, soovisid soove, küsisid küsimusi, mängisid mänge, tantsisid tantse.

Paberist mardid- kadrid tulid meie kunstitunnis paberile kas rebides või lõigates ning nüüd vaatavad nad meie tegemisi pealt hoopis viienda korruse koridoris!

Oli väga meeleolukas!

Lisas: reet2 18.11.2023 14:29

Uudishimu päev 17.11.23

Uudishimu päev on Vabariigi Presidendi algatus, mida esimest korda tähistati 2022. aasta 17. novembril. Päeva eesmärk on väärtustada uudishimu kui elukestva õppimise alust ning innustada tegevusi, mis inspireerivad igas vanuses inimesi silmaringi avardama ja uusi teadmisi ning oskusi omandama.

Vaata ka klippi, millega Vabariigi President 2022. aastal uudishimu päeva välja kuulutas.

Uudishimu päev

Meie koolimajas oli selle päeva hommikul 4. ning 5. korruse seintele ilmunud 15 plakatit, millel olid kirjas erinevad faktid-mõned õiged, mõned valed. Meie enda otsustada oli, kas meil jätkub piisavalt uudishimu leitud faktide õigsuse kontrollimiseks. Faktide tõendamiseks kasutasime interneti  ja nutivahendite abi.

Lisas: reet2 17.11.2023 19:48

3. kl esimene klassihommik HALLOWEEN

Esimese perioodi lõpus hakkasime õpetajale üha rohkem teada andma, et  ……. vajame PIDU! Ja mitte lihtsalt väikest peokest, vaid ikka korralikku korraldatud ja kostüümidega HALLOWEENI pidu!

Loositud korraldusmeeskond koosseisus Sander, Rannar; Gregor; Joonatan, Robin,  tegid hoolega tööd ja see pidu kujunes hästi ägedaks! Suur tänu korraldajatele, peredele ja osalistele!

Lisas: reet2 22.10.2023 18:02