Kätepesu- ja esmaabitunnid Tallinna Tervishoiu kõrgkooli tudengite ja õppejõududega.

Tore päev oli, kui üliõpilased näitasid, kuidas õigesti käsi pesta ja kuidas tehnikat tantsuga meeles pidada. Õnneks on 1.a klassi õpilased väga teadlikud ning enamvähem kõik oskasid öelda, miks ja millal peab käsi pesema, et pahad pisikud endast eemal hoida. Räägiti ka sellest, kuidas viisakas inimene õigesti aevastab.

Teises tunnis räägiti meile õnnetustest ja mida teha siis, kui kellelgi on haav, kust voolab verd. Kahel õpilasel läks jutust süda pahaks, õnneks nad ise ei saanud aru, miks neil halb hakkas – õpetaja toimetas nad ruttu umbsest klassist garderoobi, kus koolitädi poputas neid jääkoti ja paitamisega.

Eriti osav siduja on meil Ott – õppejõul jäi imestusest suu lahti, kui Ott siduma ja seletama hakkas. Patsiendid, kelle haavu seoti, olid rõõmsad ning loodetavasti oskavad meie klassis kõik esmaabi anda, kui midagi juhtub.