Isadepäev

Novembrikuu teisel pühapäeval on isadepäev. Kuna tegemist on pühapäevaga, tähistatakse seda kodudes, pereringis.

Kooli isadepäeva aga tähistatakse mõnel tööpäeval, kui isad peale töö lõppu kooli palume, et nendega koos erinevaid tegevusi teha.

Sel aastal toimus kooli isadepäev 14. novembril suures majas. Saime seal erinevaid huvitavaid töötubasid külastada, meisterdada, nuputada, sportida, programmeerida jne.

Emad aga valmistasid meile sel ajal uhke suupistelaua ja arutasid omavahel, mida huvitavat võiksime koos laste ja vanematega edaspidi ette võtta.

Kui kõik kokku saime, tegime end tuttavaks ja kinkisime isadele kuldsed auhinnad, KULDKARUD. Sellega näitasime isadele, et nad on meile väga tähtsad ja kõige paremad isad maailmas!

Aitäh kõigile meie inimestele!