Emadepäev, 16.mail 2018

Meie klassi emadepäev toimus sel aastal 16.mail. Emadepäev nägi välja selline, et kõikide klassi laste emad olid kutsutud õhtuks kooli meie klassi. Kui kõik olid kohale jõudnud, siis iga ema istus oma lapse kohale. Alustuseks tervitas õpetaja emasid ja ütles, et täna on nemad õpilased ja palus seejärel klassi ette noored õpetajad, kelleks olid meie klassi õpilased. Kaspar ja Sten Arti õpetasid matemaatikat, Sten Erik inglise keelt, Artur tegi kehalist, Ralf voltis kunstiõpetuses luiki, Elsa ja Pia õpetasid eesti keelt ning Sonja ja Daniela viisid läbi muusikaõpetuse tunni. Kõik emadest õpilased olid tublid ning neil oli lõbus. Pärast tunde oli veel söögivahetund, kus sõime maitsvaid küpsetisi, mida olime ise eelnevalt küpsetanud.
Loo kirjutas Elsa.

Õpetajad Sten Arti ja Kaspar