Kooli sünnipäev, 29.septembril 2017

29. septembril toimus Tallinna Reaalkooli sünnipäev. Kool sai 136-aastaseks. Meie klass tegi ise kooki ja see oli väga maitsev. Muidu oli meil ka väga lõbus. Igas klassis käis ka üks vilistlane, meil käis külas Irise vanaisa.(autor Liisa Lota)

Reaalkooli vilistlane Ãœllar Hints (lend 85d).

29.septembril oli Tallinna Reaalkoolil 136.sünnipäev. Meie klass tegi kooli sünnipäeva puhul Reaalkooli teemalised tordid. Minu arust olid need tordid väga teemakohased ja ilusad.
Me laulsime koolile sünnipäevalaulu. Siis hakkasime torti sööma ja mahla jooma. See oli väga maitsev. See päev oli väga tore. (autor Emma)

Koolil oli 29.septembril sünnipäev. Kool sai 136-aastaseks. Me tähistasime seda niimoodi, et me tegime tordid, mis tulid väga kaunid, direktor pidas kõnet ja siis me laulsime “Palju õnne” laulu. Muidugi sõime me torti ka. (autor Karolin)