Need oleme meie, lend 141b :)

klass

ANETTE, KRISTJAN, JAKOB, MATTHIAS RAINER, AXEL, KAUR, EMMA VANESSA, KRETTEL, KERT KASPAR, LIISI, BERTA, EVA LAURA, LUISA MIA, NORA, OLIVER, HARALD, LISA, PEETER, RALF OLIVER, MIRTEL-MADLEN, MARIE, HOLGER, OTTO, VILLU, GRETE-LIIS, HENDRIK, GREGOR, NATALI.

Lisas: õp. Kaie 26.09.2014 06:38

Ohho päev

Minule isiklikult meeldib väga ohho efekt. Mina sain kogeda sel aastal umbes viis ohho efekti. Kommentaaridesse võiksite kirjutada mitu ohho efekti te saite? Meie klassist osalesid Oliver, Liisi, Hendrik ja Peeter. Mind üllatas see, et tänavu oli leiutatud kodukino, mis oli väga nutikalt leiutatud.

Lisas: jakob 04.07.2017 17:20

Meele kolu

Minu jaoks oli see etendus teistsugune kui need etendused, mida mina isiklikult olen vaatamas käinud.
Mulle meeldis see, et see etendus oli huvitav. Mind ĂĽllatas selle teatri asukoht. Mulle meeldisid selle etenduse efektid.
Ma tahaks teada, mis teile seal etendusel meeldis?
Võiksite ka öelda mi tunde te sinna õhupalli peale joonistasite?

Lisas: jakob 03.07.2017 13:05

Matk Aegviitu-07.06.17

Meie käisime koos 3.e klassiga Aegviidus matkal. Kõigepealt sõitsime rongiga Aegviitu. Siis läksime looduskeskusesse. Käisime ka ühes toas kus olid erinevate katkude kohta infot ja ühe katku pea ja küünised olid seal vaatamiseks. Siis saime sealt töölehed mille pidime päeva jooksul ära täitma. Saime ka raamatu kust saime vajalikku infot otsida. Pärast kui me jalutasime ja pooltel olid töölehed valmis siis me hakkasime neid taimi/lilli metsast otsima. Ma ei tea kas me leidsime kõik taimed metsast ülesse, aga me leidsime väga palju. Kas sa tead mitu taime sa metsast leidsid?+(kirjuta kommentaaridesse mitu taime sa leidsid!)

Lisas: anette2 11.06.2017 21:24

VĂ„IKE PRINTS 25.05.2017

3. b käis NUKU teatris VÄIKEST PRINTSI vaatamas. Enne, kui me Väikese printsi etendust vaatamas käisime, pidime selle raamatu läbi lugema. Mulle tundus, et kõigile meeldis raamat kui ka etendus. Etenduses olid osad asjad ümber tehtud, aga see tegigi etenduse põnevaks. Väga paljudele meeldis etenduses joodik, aga ka väike prints ise. Etendus oli väga hea ja tore.

😀

Lisas: berta 11.06.2017 19:49

Reedel, 25. novembril käisime klassiga NUKU muuseumis klassihommikut pidamas.

Kõigepealt saime maja peal ringi käia ja tutvusime uuenenud NUKU teatriga. Eriti põnev oli uus keldrikorrus, kus sai liiva peale joonistada ja teha varjuteatrit.

Siis läksime etendust tegema. Lapsed jaotati rühmadesse ja etenduse tegemine algaski. Kõik rühmad pidid mõtlema välja etenduse sisu ja tegema plakati.
Meie tiimi etenduse nimi oli „Varastatud päike“ ja selles kasutasime lauanukke. Mida teie etenduse tegemisel kasutasite?

Oli mõnus klassihommik.

Lisas: jakob 08.01.2017 20:24

Nukufilmi lastestuudio

Saime klassiga jõuludeks kingituseks käigu Nukufilmi lastestuudiose. Meil oli seal väga tore ja lõbus. Kõigepealt saime seal niisama pilte joonstada. Pärast seda tegime klassiga filmi. Kui see film oli valmis siis jaotati meid gruppidesse ja me hakkasime siis ise filmi tegema. Kõigepealt mõtlesime välja filmi sisu. Siis joonistasime tegelased ja lõikasime välja. Siis hakkasme pilte tegema kõik ĂĽks haaval. Kui see oli valmis siis tuli viimane asi – hääled. Salvestasime need ära ja siis ootasime kui kõigil filmid valmis saavad. Kui kõigil filmid valmis ja filmid vaadatud siis hakkas VAHEAEG. Meie filmi nimi oli “Piparkookide õnnetus”. Mis oli teie filmi nimi?

Lisas: anette2 05.01.2017 13:46

Meie klassi jõulupidu

Meie klassis käis Jõuluvana 21 detsembril, kolmapäeva hommikul. Minu meelest olid kõigi luuletused väga ägedad ja ilusad. Oli ka üks asi, mis mulle ei meeldinud. Jõuluvana oli jalga unustanud viigipüksid, mis tekitas minus tunde, et tema küll Jõuluvana ei ole (kõik ei pea nii arvama), aga vist ikka oli. Ma loodan, et kõigile meeldis kuna kingid sai ju ikkagi kätte ning lõppude lõpuks on Jõulud ju ikkagi väga tore aeg. Mulle isiklikult meeldisid meie klassi Jõulud.

Lisas: hendrik 02.01.2017 19:21

Kadri- ja mardipidu

Teispäeval 22.novembril käisid kõik Reaalkooli 1.-3. klassi õpilased Reaalkooli aulas Kadri ja Mardi peol. Seal me tantsisime, mängisime ja nuputasime. Kõik olid väga ilusad kadrid ja mardid. Esmalt laulsid teise klassi õpilased meile kadrilaulu. Seejärel tegid kolm teise klassi õpilast meile etendust. Siis proovisime erinevatest tähtedest sõnu kokku panna. Seejärel õpetasid 3. A õpilased meile tantsu. Peale seda õpetasid 3. B klassi õpilased meile oma tantsu. Lõpuks tantsisime Bugit. Oli tore teisipäev.

Lisas: jakob 24.11.2016 22:03

Keemiatund suures majas

Teisipäeval, 7.novembril, käisime klassiga suures majas keemia tunnis. See oli väga huvitav, sest paljud meist ei olnud varem neid katseid teinud. Tegime katseid õhu ja erinevate gaaside tõestamiseks. Me saime väga palju uut teada. Saime teada ,et süsihappegaasi tähistatakse CO2-ga. Palun kirjutage kommentaaridesse, mis teile tunnis meeldis.

Lisas: peeter 14.11.2016 18:26

Isadepäev

Neljapäeva õhtul toimus isadepäev.Meie klass tegi isadele ka kutsed.Isadepäeval me mängisime rahvastepalli,tantsisime ajalehetantsu ja mängisime lauamänge.Isadepäeval sai ka palju naerda.

Tundus, et lauamängude mängimine meeldis nii isadele kui lastele ning selle tegevuse jaoks oleks võinud varuda palju rohkem aega.

Lisas: bertalember 14.11.2016 15:28