Need oleme meie, lend 141b :)

klass

ANETTE, KRISTJAN, JAKOB, AXEL, KAUR, EMMA VANESSA, KRETTEL, KERT KASPAR, LIISI, BERTA, EVA LAURA, LUISA MIA, NORA, OLIVER, HARALD, LISA, PEETER, RALF OLIVER, MIRTEL-MADLEN, MARIE, HOLGER, OTTO, VILLU, GRETE-LIIS, HENDRIK, GREGOR, NATALI.

Lisas: õp. Kaie 26.09.2014 06:38

Jalgrattamatk

Meie klass käis Kõrvemaal jalgrattamatkal. Hommikul läksime me Nukuteatrisse vaatama “Tim Thalerit”. Peale teatrit sõitsime Aegviitu ja seal ootasid meid rattad. Sõitsime sealt Kõrvemaale, kus sõime ja tegime lõket. Peale seda mängisime discgolfi ja pidasime suviseid sünnipäevi. Ööbisime 8, 4 ja 3-kesi tubades. Järgmisel päeval tulid vanemad meile järele ja algas orienteerumine. Oli väga tore arvan ,et kõik jäid rahule.

Lisas: jakob 24.06.2018 18:48

Timm Thaler ehk mĂĽĂĽdud naer

Me käisime klassiga vaatamas NUKU teatris ,,Tim Thaler ehk müüdud naer’’. Minu arust oli etendus päris äge, aga mõnes kohas oli ka kurb. See etendus räägib ühest poisist, kelle ema ja isa on surnud. Ta müüs oma naeru maha ja sai vastu võime võita kõik kihlveod mida ta sõlmib. Ma tean mida te mõtlete. Kas naeru on võimalik müüa? Kas ilma naeruta on võimalik elada või õnnelik olla? Seda kõike näitab meile see etendus. Õpetaja Silvia ütles meile, et see etendus võib olla raske aru saada, aga minu arust see oli täpselt meie vanustele. Üks ägedaid asju selles etendusel oli see, et seal kasutati püstolit, et anda start hipodroomil. See oli päris ehmatav. See oli tore etendus!
Mis tõprast eristab meid, naer on see. Nii inimest võid tunda sellest sa, et õigel hetkel naerda suudab ta! – James Krüss (selle etenduse põhi lause).
Nora Miller

Lisas: jakob 24.06.2018 18:47

Ă•pioskused

Õpioskused on iga aastane vÕistlus, kus peame otsima infot arvutitest ja raamatutest ja vastama nende pÕhjal kÜsimustele. Seal on mitu vooru ja igasse järgmisisse vooru saab Üha vähem lapsi. Esimeses voorus osalevad kõik lapsed. Sealt teisse vooru said meie klassist edasi Liisi, Peeter, Kert Kaspar, Lisa, Eva Laura, Jakob ja Marie. Kolmas voor oli viieteist minutiga luuletusele liigutusi teha ja pärast hääletati koos A klassiga, kes A ja B klassist on kolm parimat ja kes lähevad neljandasse vooru. Kolmandas voorus olid Kert Kaspar, Lisa ja Marie, kellest edasi neljandasse vooru said meie klassist Lisa ja Marie, A klassist sai edasi Anna.

Edu kõikidele õpioskusel osalevatele õpilastele!

Marie

Lisas: jakob 14.05.2018 09:05

Playback

Meie klaassist osales playbackil üks tiim kus olin ka mina sees. Meie klass sai playbackil oma vanuse rühmas 3 koha. Minu arvates oli seal veel palju hästi järeletehtud laule. Mina ei osanud oodata, et me same seal oma vanuse rühmas 3 koha.
See oli tore kogemus.
Koostas:Kristjan Arukaevu

Lisas: jakob 07.05.2018 17:43

Taani päev

Realkool tähistas 28. märtsil Taani päeva.
Tavaliselt tähistataksetaani päeva nii, et igast algkooli klassist läheb üks grupp legovõistlusele. Meie klassist läksid Marie, Emma, Berta ja Axel. Selle aasta legovõistluse teemaks oli Disney. Meie klass tegi väikese Disneylandi.

Taani päeval käivad klassides ka gümnaasiumiõpilased ja teevad teistele ülesandeid või õpetavad.

Minu arust on Taani päev väga tore päev ja seda võiks tähistada igavesti.

Lisas: berta 01.05.2018 16:24

Kevandusmuuseumis

Meie klass käis 5.04 Kolgal kaevandusmuuseumis
Ralf

Lisas: jakob 18.04.2018 21:23

Klassiraamat

Hiljuti valmis meie klassiraamat, see on vaja veel välja printida. Kõik lapsed meie klassis on sinna 1-2 lehekülge kirjutanud näiteks mingitest sündmustest või õpetajadest. Mina kirjutasin õpetaja Kaie Saarest. Vahepeal jäi meil see veidikeseks ajaks toppama, kuid õnneks jõudsime selle siiski valmis.
Luisa

Lisas: jakob 18.04.2018 21:20

Känguru

Meil oli känguru võistlus känguru on väga põnev ja hariv.Sellel aastal läks meie klassist kõige paremini Axlil. Känguruga on lahe asi veel see , etiga aasta käinud võistlusel saavad kleepsu.Iga aasta on kleeps erinev see aasta oli Eesti saja kleeps ,sest Eesti sai sada.KÄNGURU ON LAHE!
Harald

Lisas: jakob 18.04.2018 21:17

Rahvastepalli võistlused

Kesklinna koolide 4.klassidele toimusid rahvastepalli võistlused. Igas võistkonnas pidi olema 9 õpilast, kellest 8 olid mängijad ja 1 varu. Tüdrukute võistkonnas oli meie klassist Krettel, Anette, Mirtel-Madlen, Nora ja Eva Laura. 4A.klassist olid Mia, Johanna, Ingel ja Mei Margaret. Poiste võistkonnas olid ainult meie klassi poisid Oliver, Kristjan, Jakob, Harald, Holger, Hendrik, Gregor, Kaur ja Peeter, sest A klassi poisid olid suusatamas. Algul oli poolfinaal ja kes hästi mängisid, said finaali. Nii poisid kui ka tüdrukud pääsesid finaali. Finaalis mängisid poiste võistkonnas ka A klassi poisid. Poisid said kuuenda koha. Tüdrukud said teise koha, peaaegu oleks saanud esimese koha!
Krettel

Lisas: jakob 18.04.2018 21:14

Otsakooli kontsert

Meil toimus koolis Otsakooli kontsert kus käidi meile laulmas ja pilli mängimas. Seal räägiti nii vanast kui uuest muusikast. Minu arvates oli huvitav kuulata seda muusikat ja võrrelda mis on uuel muusikal teistmoodi kui vanal. See oli hea vaheldus koolitundide vahele!
Villu

Lisas: jakob 18.04.2018 21:12