Need oleme meie, lend 141b :)

klass

ANETTE, KRISTJAN, JAKOB, MATTHIAS RAINER, AXEL, KAUR, EMMA VANESSA, KRETTEL, KERT KASPAR, LIISI, BERTA, EVA LAURA, LUISA MIA, NORA, OLIVER, HARALD, LISA, PEETER, RALF OLIVER, MIRTEL-MADLEN, MARIE, HOLGER, OTTO, VILLU, GRETE-LIIS, HENDRIK, GREGOR, NATALI.

 

 

Lisas: õp. Kaie 26.09.2014 06:38

Reedel, 25. novembril käisime klassiga NUKU muuseumis klassihommikut pidamas.

Kõigepealt saime maja peal ringi käia ja tutvusime uuenenud NUKU teatriga. Eriti põnev oli uus keldrikorrus, kus sai liiva peale joonistada ja teha varjuteatrit.

Siis läksime etendust tegema. Lapsed jaotati rühmadesse ja etenduse tegemine algaski. Kõik rühmad pidid mõtlema välja etenduse sisu ja tegema plakati.
Meie tiimi etenduse nimi oli „Varastatud päike“ ja selles kasutasime lauanukke. Mida teie etenduse tegemisel kasutasite?

Oli mõnus klassihommik.

Lisas: jakob 08.01.2017 20:24

Nukufilmi lastestuudio

Saime klassiga jõuludeks kingituseks käigu Nukufilmi lastestuudiose. Meil oli seal väga tore ja lõbus. Kõigepealt saime seal niisama pilte joonstada. Pärast seda tegime klassiga filmi. Kui see film oli valmis siis jaotati meid gruppidesse ja me hakkasime siis ise filmi tegema. Kõigepealt mõtlesime välja filmi sisu. Siis joonistasime tegelased ja lõikasime välja. Siis hakkasme pilte tegema kõik ĂĽks haaval. Kui see oli valmis siis tuli viimane asi – hääled. Salvestasime need ära ja siis ootasime kui kõigil filmid valmis saavad. Kui kõigil filmid valmis ja filmid vaadatud siis hakkas VAHEAEG. Meie filmi nimi oli “Piparkookide õnnetus”. Mis oli teie filmi nimi?

Lisas: anette2 05.01.2017 13:46

Meie klassi jõulupidu

     Meie klassis käis Jõuluvana 21 detsembril, kolmapäeva hommikul. Minu meelest olid kõigi luuletused väga ägedad ja ilusad. Oli ka üks asi, mis mulle ei meeldinud. Jõuluvana oli jalga unustanud viigipüksid, mis tekitas minus tunde, et tema küll Jõuluvana ei ole (kõik ei pea nii arvama), aga vist ikka oli. Ma loodan, et kõigile meeldis kuna kingid sai ju ikkagi kätte ning lõppude lõpuks on Jõulud ju ikkagi väga tore aeg. Mulle isiklikult meeldisid meie klassi Jõulud.

Lisas: hendrik 02.01.2017 19:21

Kadri- ja mardipidu

Teispäeval 22.novembril käisid kõik Reaalkooli 1.-3. klassi õpilased Reaalkooli aulas Kadri ja Mardi peol. Seal me tantsisime, mängisime ja nuputasime. Kõik olid väga ilusad kadrid ja mardid. Esmalt laulsid teise klassi õpilased meile kadrilaulu. Seejärel tegid kolm teise klassi õpilast meile etendust. Siis proovisime erinevatest tähtedest sõnu kokku panna. Seejärel õpetasid 3. A õpilased meile tantsu. Peale seda õpetasid 3. B klassi õpilased meile oma tantsu. Lõpuks tantsisime Bugit. Oli tore teisipäev.

Lisas: jakob 24.11.2016 22:03

Keemiatund suures majas

Teisipäeval, 7.novembril, käisime klassiga suures majas keemia tunnis. See oli väga huvitav, sest paljud meist ei olnud varem neid katseid teinud. Tegime katseid õhu ja erinevate gaaside tõestamiseks. Me saime väga palju uut teada. Saime teada ,et süsihappegaasi tähistatakse CO2-ga. Palun kirjutage kommentaaridesse, mis teile tunnis meeldis.

Lisas: peeter 14.11.2016 18:26

Isadepäev

Neljapäeva õhtul toimus isadepäev.Meie klass tegi isadele ka kutsed.Isadepäeval me mängisime rahvastepalli,tantsisime ajalehetantsu ja mängisime lauamänge.Isadepäeval sai ka palju naerda.

Tundus, et lauamängude mängimine meeldis nii isadele kui lastele ning selle tegevuse jaoks oleks võinud varuda palju rohkem aega.

Lisas: bertalember 14.11.2016 15:28

Energia avastuskeskus

Käisime esmaspäeval klassiga Energia avastuskeskuses. See päev oli väga tore ja ma arvan, et kõigile meeldis. Me käisime töötoas, kus saime näha kui palju inimesi on aastaks 2050 ja millest peaks asjad tehtud olema. Praegu elab maailmas umbes 7 miljardit inimest ja teadlased tegid kindaks, et 2050 aastaks peaks inimesi maailmas olema 9 miljardit. Tegime ka katse, kus uurisime millest asjad peaksid tehtud olema. Panime topsi vett ja viis koostisosa. Koostisosadeks olid kiletĂĽkk, paber, papitĂĽkk, näkileib ja maisipulk… ja kas te mäletate mis koostisosa lagunes ära? Kirjutage vastus kommentaaridesse!

Lisas: anette2 10.11.2016 22:32

3 b klassi lapsed Põlvas tantsuvõistlustel

Meie klassi tantsusportlassed käisid 5. novembril Põlvas võistlemas. Jakob koos  partneriga saavutas oma vanuseklassis 2. koha, Peeter ja Grete-Liis võitsid oma vanuseklassis suisa kuldmedali! Axel  koos partneriga saavutas tubli 4. koha ning Ralf  koos oma partneriga sai standardtantsudes 2. koha ning ladina tantsudes 3. koha.

dsc_0499

Lisas: silvia 09.11.2016 13:33

http://www.manythings.org/lulu/

http://www.manythings.org/lulu/

Lisas: õp. Kaie 19.10.2016 11:47

Inglise keele mängud.

https://learnenglishkids.britishcouncil.org/en/games

Lisas: õp. Kaie 13.10.2016 12:27