Need oleme meie, lend 141b :)

klass

ANETTE,KRISTJAN, JAKOB, AXEL, KAUR, EMMA VANESSA, KELVIN, KRETTEL, KERT KASPAR, LIISI, BERTA, EVA LAURA, LUISA MIA, NORA, OLIVER, HARALD, LISA, PEETER, RALF OLIVER, KASPAR, RAHEL, MIRTEL-MADLEN, MARIE, HOLGER, OTTO, VILLU, GRETE-LIIS, HENDRIK, SANDRA, OSKAR, GREGOR, NATLI.

Lisas: õp. Kaie 26.09.2014 06:38

Stiilipidu

14.novembril oli põhikooli stiilipidu. Iga klass pidi tegema esitluse teemal Eesti 100. Meie klass tegi viktoriini.
Rohkem pilte leiate meie drive’ist. Pildid tegi Kelvin.

Lisas: jakob 16.12.2018 11:40

Jalgpall

Teisipäeval, 13. novembril käisid 6 meie klassi poissi ja 3 5.a poissi jalgpalli võistlustel kooli esindamas. alagrupis pidime mängima kolme kooliga. Võitsime kaks mängu ja ühe kaotasime napilt. Õnneks pääsesime järgmisse ringi ehk finaalturniirile.
Neljapäeval, 15. novembril mängisime viie kooliga ja saavutasime neljanda koha. Saime kaks võitu, ühe viigi ja kaks kaotust. Kokkuvõttes läks meil päris hästi.

Lisas: jakob 19.11.2018 20:00

Õpetajate päev

5. oktoobril oli õpetajate päev. Selle sündmuse raames andsid meile loodusõpetuse tundi 12. klassi õpilased. Nende tunnis saime kommi ja laulsime ka Nublu laulu, aga kõige olulisem oli see, et me saime loodusõpetuses peatüki viimase teema selgeks.

Lisas: jakob 23.10.2018 11:06

Jalutuskäik vanalinnas

17. oktoobril käisime klassiga ajaloo tunni raames vanalinnas jalutamas. Käisime Eesti ajateljel ja Raekoja platsil. seal saime üldisemalt teada Eesti ajaloo tähtsamatest sündmustest. Kommentaaridesse kirjutage, kuidas teile hommikune jalutuskäik meeldis.

Lisas: jakob 23.10.2018 11:05

Kooli sünnipäev

26. septembril sai meie kool 137. aastaseks. Seda pidupäeva tähistasime 2. oktoobril aktusega kooli staadionil. Meie klassi tüdrukud tegid selleks pidupäevaks koogi. Sel päeval 5. tunni ajal käis meie klassis kooli ajaloost ja Reaalkooli tähtsusest rääkimas meie kooli direktor Ene Saar. Kommentaaridesse kirjutage, kuidas teile meeldis 5 tund

Lisas: jakob 23.10.2018 10:47

Martsipanimuuseum ja Raeapteek

Teisipäeval, 9. oktoobril käisime klassiga Raeapteegis ja martsipanimuuseumis.

Olime just läbi lugenud raamatu „Mardileib“, mis räägib martsipanist. Matsipanimuuseumis saime teada rohkem martsipani kohta ning kõik said endale voolida toreda martsipani kuju.
Ennem kui kooli tagasi läksime, käisime läbi ka Euroopa vanimast apteegist, kus legendi kohaselt müüdi vanasti ka martsipani.
Oli tore sügisene jalutuskäik.
Kommentaaridesse kirjutage, millise kuju te tegite.

Lisas: jakob 16.10.2018 21:25

Siit me tuleme suur maja!

Lisas: jakob 20.09.2018 19:15

Spordipäev

Kolmandal septembril toimus meie koolis spordipäev. Seal olid ühes kategoorias 5.-6. klassid. Poisid mängisid jalgpalli 5.a poiste vastu ja tüdrukud mängisid rahvastepalli ka 5.a tüdrukute vastu. Klassiga jooksime veel pendelteate jooksu. Kavas olid veel 60 meetri jooks ja 500 meetri jooks. Mulle endale meeldis spordipäev väga kuna saime veeta esimese normaalse koolipäeva värskeõhu käes. Kommentaaridesse kirjutage, mis teile spordipäeva juures meeldis.

Lisas: jakob 20.09.2018 19:04

Jalgrattamatk

Meie klass käis Kõrvemaal jalgrattamatkal. Hommikul läksime me Nukuteatrisse vaatama “Tim Thalerit”. Peale teatrit sõitsime Aegviitu ja seal ootasid meid rattad. Sõitsime sealt Kõrvemaale, kus sõime ja tegime lõket. Peale seda mängisime discgolfi ja pidasime suviseid sünnipäevi. Ööbisime 8, 4 ja 3-kesi tubades. Järgmisel päeval tulid vanemad meile järele ja algas orienteerumine. Oli väga tore arvan ,et kõik jäid rahule.

Lisas: jakob 24.06.2018 18:48

Timm Thaler ehk mĂĽĂĽdud naer

Me käisime klassiga vaatamas NUKU teatris ,,Tim Thaler ehk müüdud naer’’. Minu arust oli etendus päris äge, aga mõnes kohas oli ka kurb. See etendus räägib ühest poisist, kelle ema ja isa on surnud. Ta müüs oma naeru maha ja sai vastu võime võita kõik kihlveod mida ta sõlmib. Ma tean mida te mõtlete. Kas naeru on võimalik müüa? Kas ilma naeruta on võimalik elada või õnnelik olla? Seda kõike näitab meile see etendus. Õpetaja Silvia ütles meile, et see etendus võib olla raske aru saada, aga minu arust see oli täpselt meie vanustele. Üks ägedaid asju selles etendusel oli see, et seal kasutati püstolit, et anda start hipodroomil. See oli päris ehmatav. See oli tore etendus!
Mis tõprast eristab meid, naer on see. Nii inimest võid tunda sellest sa, et õigel hetkel naerda suudab ta! – James Krüss (selle etenduse põhi lause).
Nora Miller

Lisas: jakob 24.06.2018 18:47