Need oleme meie, lend 141b :)

klass

ANETTE,KRISTJAN, JAKOB, AXEL, KAUR, EMMA VANESSA, KELVIN, KRETTEL, KERT KASPAR, LIISI, BERTA, EVA LAURA, LUISA MIA, NORA, OLIVER, HARALD, LISA, PEETER, RALF OLIVER, KASPAR, RAHEL, MIRTEL-MADLEN, MARIE, HOLGER, OTTO, VILLU, GRETE-LIIS, HENDRIK, SANDRA, OSKAR, GREGOR, NATLI.

Lisas: õp. Kaie 26.09.2014 06:38

Õppekäik Murastes

Esmaspäeval 29. aprillil käisime klassiga Murastes matkamas. Sellel matkal tutvusime kiviaja inimeste tegevustega. Me saime lasta vibu, visata kiviga plekkpurke ja teha tuld käsitsi. Meil oli ka väike võistlus, kes leiab kõige kiiremini haavapuu. Selle võistluse võitis Oliver. Pärast võistlust läksime randa, kus meil oli veel üks võistlus, kes purustab kiviga kiiremini pähklid. Rannas viskasid poisid ka kiviga lutsu.

Lisas: jakob 04.05.2019 19:09

Uus Eesti lipp

21. veebruaril oli kooli uue Eesti lipu pidulik naelutamine. Selle lipu kinkis koolile Jüri Trei. Tore oli ka see, et sellel sündmusel lauldi mitut kuulsat isamaalist laulu. Seda lippu sai ka näha pidulikul aktusel, mis toimus 22. veebruaril.

Lisas: jakob 04.03.2019 20:50

Suusapäev

12. veebruaril oli põhikooli suusapäev, millest võtsid osa ka meie klassi õpilased. Seal pidi individuaalselt suusatama 3 kilomeetrit. Pärast seda sai teed ja saiakesi. Hiljem oli ka klassidevaheline suusavõistlus, kus osales ka meie klass. Meie klassi võistkonda kuulusid Lisa, Mirtel, Nora, Kaur, Oskar ja Gregor. Nad said tubli 3. koha. Kommentaaridesse võiksite kirjutada, kuidas teile meeldis suusapäev.

Lisas: jakob 04.03.2019 20:24

Stiilipidu

14.novembril oli põhikooli stiilipidu. Iga klass pidi tegema esitluse teemal Eesti 100. Meie klass tegi viktoriini.
Rohkem pilte leiate meie drive’ist. Pildid tegi Kelvin.

Lisas: jakob 16.12.2018 11:40

Jalgpall

Teisipäeval, 13. novembril käisid 6 meie klassi poissi ja 3 5.a poissi jalgpalli võistlustel kooli esindamas. alagrupis pidime mängima kolme kooliga. Võitsime kaks mängu ja ühe kaotasime napilt. Õnneks pääsesime järgmisse ringi ehk finaalturniirile.
Neljapäeval, 15. novembril mängisime viie kooliga ja saavutasime neljanda koha. Saime kaks võitu, ühe viigi ja kaks kaotust. Kokkuvõttes läks meil päris hästi.

Lisas: jakob 19.11.2018 20:00

Õpetajate päev

5. oktoobril oli õpetajate päev. Selle sündmuse raames andsid meile loodusõpetuse tundi 12. klassi õpilased. Nende tunnis saime kommi ja laulsime ka Nublu laulu, aga kõige olulisem oli see, et me saime loodusõpetuses peatüki viimase teema selgeks.

Lisas: jakob 23.10.2018 11:06

Jalutuskäik vanalinnas

17. oktoobril käisime klassiga ajaloo tunni raames vanalinnas jalutamas. Käisime Eesti ajateljel ja Raekoja platsil. seal saime üldisemalt teada Eesti ajaloo tähtsamatest sündmustest. Kommentaaridesse kirjutage, kuidas teile hommikune jalutuskäik meeldis.

Lisas: jakob 23.10.2018 11:05

Kooli sünnipäev

26. septembril sai meie kool 137. aastaseks. Seda pidupäeva tähistasime 2. oktoobril aktusega kooli staadionil. Meie klassi tüdrukud tegid selleks pidupäevaks koogi. Sel päeval 5. tunni ajal käis meie klassis kooli ajaloost ja Reaalkooli tähtsusest rääkimas meie kooli direktor Ene Saar. Kommentaaridesse kirjutage, kuidas teile meeldis 5 tund

Lisas: jakob 23.10.2018 10:47

Martsipanimuuseum ja Raeapteek

Teisipäeval, 9. oktoobril käisime klassiga Raeapteegis ja martsipanimuuseumis.

Olime just läbi lugenud raamatu „Mardileib“, mis räägib martsipanist. Matsipanimuuseumis saime teada rohkem martsipani kohta ning kõik said endale voolida toreda martsipani kuju.
Ennem kui kooli tagasi läksime, käisime läbi ka Euroopa vanimast apteegist, kus legendi kohaselt müüdi vanasti ka martsipani.
Oli tore sügisene jalutuskäik.
Kommentaaridesse kirjutage, millise kuju te tegite.

Lisas: jakob 16.10.2018 21:25

Siit me tuleme suur maja!

Lisas: jakob 20.09.2018 19:15